Powrót do góry

O nas

Portal Atrakcje Dziecięce to przyjazne miejsce dla rodziców szukających nowych pomysłów na spędzenie wolnego czasu ze swoimi dziećmi. Miejsca, wydarzenia i artykuły poświęcone dzieciom z pewnością pozwolą na znalezienie inspiracji. Portal to miejsce, gdzie rodzice z łatwością znaleźć mogą miejsca rodzinnej rekreacji w swojej okolicy. Zgromadziliśmy setki miejsc do których warto się wybrać, by spędzić niezapomniane chwile w rodzinnym gronie. Każda atrakcja posiada zdjęcia, opis, lokalizację oraz dodatkowe informacje przydatne dla rodziców.

W celu stworzenia największej baz atrakcji dla dzieci w Polsce nawiązaliśmy współpracę z wieloma miastami i firmami z całej Polski. Dzięki nam możliwe jest zebranie wszystkich atrakcjami miasta przeznaczonych dla dzieci w jednym miejscu, szybko i łatwo dostępnym dla turystów i mieszkańców.  

W lutym 2016 roku rozpoczęliśmy ogólnopolską akcje o nazwie " Miasto Przyjazne Dzieciom", której celem jest wyróżnienie miast szczególnie dbających o dobro najmłodszych mieszkańców. Do tej pory wyróżniliśmy trzy miasta, są to: Będzin, Piekary Śląskie oraz Świdnica. Osobiście dokonaliśmy uroczystego przekazania Złotej Odznaki Miasto Przyjazne Dzieciom na ręce prezydentów tych miast. Szczegóły akcji można poznać TUTAJ

 

  atrakcje dla dzieci Rabka Zdrój

Miasta współpracujące:

Do grona naszych partnerów dołączyły także firmy zajmujące się produkcją wyposażenia dla dzieci.

Firmy współpracujące:

       


Partnerzy

>


Blogi współpracujące

   


Baza zgromadzonych atrakcji powiększa się z dnia na dzień, podobnie jak lista naszych oficjalnych partnerów. Zachęcamy do śledzenia nowości i odkrywania ciekawych atrakcji, wydarzeń i czytania artykułów.

Zapisz na newsletter

Chcesz co tydzień otrzymywać informacje o najnowszych artykułach, atrakcjach oraz wydarzeniach? Zapisz się ponżej i odbierz teraz ebook z pomysłami na zabawy z Twoim dzieckiem.


Klikając przycisk zapoznałem się z Regulaminem oraz Polityką prywatności Wyrazam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości z newsletterem.