Powrót do góry

W niedzielę 3 grudnia odbył się finał tegorocznej, pierwszej edycji „Artystycznych Kramnic”. Bohaterem dnia był zespół Folklorek ze swoimi świetnymi oberkami, krakowiakami i mazurami.

Najmłodsze dzieci wzięły udział w zajęciach gordonowskich, nieco starsze spotkały się z dziecięcym zespołem pieśni i tańca – Folklorek działający przy SCK. Zajęcia zakończyło ozdabianie świątecznych pierników. W podsumowaniu projektu, który wystartował pod koniec września i kolejne odsłony miał w każdą niedzielę, wziął udział zastępca burmistrza Marek Fergiński, który wcielił się w rolę świętego Mikołaja i rozdawał najmłodszym paczki z zabawkami i słodyczami.

Było to ostatnie w tym roku spotkanie w Strefie Dziecięcej Kreatywności. Ten cieszący się ogromnym powodzeniem projekt wróci w lutym przyszłego roku.

Więcej informacji na temat oferty kulturalnej miasta znaleźć można na portalu sochaczew.pl

Zapisz na newsletter

Chcesz co tydzień otrzymywać informacje o najnowszych artykułach, atrakcjach oraz wydarzeniach? Zapisz się ponżej i odbierz teraz ebook z pomysłami na zabawy z Twoim dzieckiem.


Klikając przycisk zapoznałem się z Regulaminem oraz Polityką prywatności Wyrazam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości z newsletterem.