Plac zabaw Bytom Felińskiego


Bytom

Plac zabaw Bytom Felińskiego
  • 649
  • 1
  • 0

Dodane przez: biuro@freekids.pl

Kategoria: Place zabaw

Miasto: Bytom

Województwo: Województwo śląskie

Plac zabaw dla dzieci w Bytomiu

Będąc w Bytomiu odkryliśmy wiele ciekawych placów zabaw między innymi ten, nowoczesny obiekt rekreacyjny dla dzieci położony w centrum osiedla. Zachęca najmłodszych rozbudowanym domkiem ze zjeżdżalnią, instalacjami do wspinaczki, bujanymi koniki, huśtawkami i małą karuzelą. Możemy też pograć tu z dziećmi w kółko i krzyżyk. Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie z drewna i jak widać usytuowano na trawiastym i piaszczystym podłożu.

Oprócz wyposażenia dla dzieci znajdziemy tu także wiele ławek, na których można siedząc miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Cały plac dla bezpieczeństwa został ogrodzony. Okolica jest cicha i spokojna, plac zabaw położony jest z dala od ruchliwych dróg i miejskiego zgiełku. Jest to dobre propozycja na spędzenie wolnego czasu dla osób mieszkających na tym osiedlu.

 

Atrakcje dla dzieci w Bytomiu

Plac zabaw jest jedną z wielu atrakcji dla dzieci w Bytomiu. Jeżeli chcesz zobaczyć, co jeszcze udało nam się znaleźć w tej okolicy i gdzie warto wybrać się z dziećmi by nigdy się nie nudzić to odkryj te miejsca niżej w zakładce "zobacz również". Możesz także zapisać się na nasz Newsletter i zawsze być na bieżąco z najlepszymi atrakcji!

Plac zabaw wykonała firma FreeKids s.c. www.freekids.pl

Dodatkowe informacje:

Lokalizacja:

Współrzędne GPS: 50.36739, 18.842822

Ul. Alojzego Felińskiego 117

41-923 Bytom


Komentarze:

Dodaj komentarz i podziel się cenną wiedzą z innymi użytkownikami. W tym celu dokonaj Rejestracji lub Zaloguj się.