Docieraj wyłącznie do rodziców

Nie trać czasu ani pieniędzy na docieranie do wszystkich, pomożemy Ci dotrzeć tylko do rodziców.

Pomożemy Ci docierać wyłącznie do potencjalnych klientów

Przedstaw swoje produkty i usługi dla dzieci w miejscu, gdzie odbiorcy są nimi zainteresowani

Staty

Odbiorcy portalu to wyłącznie rodzice.

3/4 atrakcji to place zabaw co oznacza, że skupiliśmy się na rodzicach.

Zamiast zastanawiać się jak dotrzeć do nich i wydać tysiące na naukę. My pomożemy Ci oszczędzić ten czas i środki. Chcemy byś zainwestował je w reklamę, która może się bardzo szybko zwrócić.

Nowatorski sposób promocji

Zamiast być jedną z setek firm, docieraj do klientów.

Bądź tam gdzie potencjalni klienci.

Większość portali umieszcza informacje o Tobie wyłącznie na liście pomiędzy innymi firmami tego samego typu. My mamy dla Ciebie coś innego.

Dodając swoją wizytówkę do wielu znanych portali jesteś umieszczany na ogólnej liście tematycznej. W celu wyróżnienia się, musisz kupować specjalne oferty by być promowanym a mimo tego nie masz gwarancji, że to zadziała.

Decydując się na wizytówkę na portalu Atrakcje Dziecięce, link do Twojej wizytówki pojawia się na atrakcjach, wydarzeniach, artykułach. Na każde wyświetlenie wartościowej treści pojawiasz się sam, wiec w danej chwili nie walczysz z konkurencją.

Dodatkowo jak pokazują badania, użytkownik czytając ciekawą treść jest w lepszym nastroju co przekłada się na ilość sprzedaży.

Czy nie lepiej zamiast martwić się o wyświetlenia na liście, być tam gdzie Twoja grupa docelowa?

Attraction company

Jakość a nie ilość

Treść dostosowana do odbiorców a nie do zapełnienia portalu
Swidnica

Jakość to priorytet

Mnóstwo dużych portali w celu zapełnienia treści dodaje setki jeśli nie tysiące mało ciekawych treści.

Na portalu dokładamy wszelkich starań by każda atrakcja, wydarzenie, artykuł oraz firma były najwyższej jakości. Wielokrotnie zmieniamy treść, uzupełniamy brakujące dane po to by rodzice mogli się cieszyć najlepszymi informacjami.

W celu pomocy firmą oraz miastom kontaktujemy się często e-mailowo lub telefonicznie pokazując co można zmienić na lepsze dzięki stale prowadzonym badaniom zadowolenia odbiorców.

Obecnie trwają prace nad kolejnymi wskaźnikami, które pomogą dodatkowo dostosować treść do wybranego pojedynczego użytkownika.

Pomożemy Ci się wyróżnić

Dobra wizytówka to podstawa. Twoja firma może być promowana w ponad 1100 atrakcjach z całej polski, które już są na portalu.

Prywatne konsultacje

Pragniemy przekazać Ci wiedzę zgromadzoną dzięki analizie tysięcy wizytówek atrakcji. Nie musisz powtarzać naszych testów, przejdź do razu do zarabiania.

Wybierając płatną subskrypcje otrzymujesz od nas godzinę prywatnych konsultacji. Podczas, których przekażemy Ci naszą wiedzę, co do wyglądu, pozycjonowania oraz wielu tajników, których poznanie zajmuje miesiące jeśli nawet nie lata.

Dodatkowo w przeciwieństwie do Google czy Facebooka zamiast wprowadzać utrudnienia słuchamy co masz do powiedzenia. Wiemy, że lepiej znasz się na swojej branży i zawsze z chęcią dowiemy się czegoś nowego. Dzięki czemu rozwiązania z jednej branży możemy wprowadzać w innych. Przekłada to się na to, że będziesz konkurował jakością zamiast ceną, którą musisz mocno obniżać by wybić się na innych portalach.

Na chwile obecną możesz promować swoją firmę w następujący sposób:

  • Wizytówka firmy
  • Link wizytówki w atrakcji
  • Link wizytówki w wydarzeniu
  • Link wizytówki w artykule
  • Promowany artykuł
  • Link w newsletterze
  • Zaawansowany system rabatowy
  • Link w zapleczu SEO

W celu wybrania najlepszej opcji promocji dla Ciebie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 660 459 537

Company landing

Współpraca z firmami

Poznaj wybrane firmy, które już zdecydowały do nas dołączyć. Oni już docierają do nowych klientów.

Lf1
Lf2
Lf3
Lf4
Lf5
Lf6
Lf7
Lf8
Lf9
Lf10
Lf11
Lf12

Współpraca z miastami

Poznaj wybrane miasta, które już zdecydowały się na współpracę.

Mi1
Mi2
Mi3
Mi4
Mi5
Mi6
Mi7
Mi8
Mi9
Mi10
Mi11
Mi12
Mi13
Mi14
Mi15
Mi16
Mi17
Mi18
Mi19
Mi20
Mi21
Mi22
Mi23
Mi24
Mi25
Mi26
Mi27
Mi28

Portal w mediach

Wielokrotnie doceniono w mediach promowaną przez portal treść. Czy nie chciałbyś, by i o Tobie mówiono w radiu, gazetach i telewizji?

Materiał telewizji TV Świnoujście z wręczenia Złotej Odznaki Miasto Przyjazne Dzieciom.

Materiał telewizji TTS Telewizja Teletop Sudety obchodów "Miasta Dzieci" w Świdnicy, w których braliśmy udział.

Poranna audycja Radia Katowice została przygotowana w oparciu o artykuł portalu Atrakcje Dziecięce - 11 Najlepszych Placów zabaw w województwie śląskim.

Co o nas mówią

Poznaj niektóre opinie na temat portalu Atrakcje Dziecięce

".... w nawiązaniu do korespondencji mailowej, rozmów telefonicznych oraz oferty współpracy z dnia 17.05.2016r. Zarząd Zieleni Miejskiej opiniuje pozytywnie przedstawioną współpracę w zakresie uzupełniania i edytowania katalogu atrakcji miasta Wrocławia"

Dyrektor ZZM Wrocław

"W środę 20 lipca, podczas uroczystego otwarcia Miasta Dzieci, prezydent Beata Moskal-Słaniewska otrzymała od portalu Atrakcje Dziecięce Złotą odznakę za szczególne zasługi dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta, a Świdnica wyróżniona została tytułem "Miasta Przyjaznego Dzieciom".... Od teraz o wyjątkowych świdnickich miejscach i atrakcjach będzie można przeczytać na stronie www.atrakcjedzieciece.pl oraz na facebooku Atrakcje Dziecięce.

Wydział promocji miasta Świdnicy

"Pragniemy zarekomendować portal Atrakcje Dziecięce wszystkim miastom w Polsce. Należy zwrócić tutaj uwagę, na duże zaangażowanie i pomoc przedstawicieli portalu w budowie profilu naszego miasta. Dołożyli oni wszelkich starań, by wszystkie atrakcje zyskały odpowiednie wizytówki. Składał się na to szereg działań od przygotowywania fotografii i opisów, aż po pomocy w pozycjonowaniu poszczególnych stron w katalogach Google. Prowadziliśmy także wspólnie kampanie reklamowe na portalach społecznościowych. Wszystkie te działania miały na celu dotarcie do mieszkańców naszego miasta i pokazanie im, jakie działania są prowadzone, by rodzinom z dziećmi żyło się lepiej.

Rzecznik Prasowy Piekar Śląskich

"Miasto Łomża rozpoczęło współpracę z portalem atrakcjedzieciece.pl. Ten ogólnopolski serwis społecznościowy gromadzi i rozpowszechnia informacje na temat obiektów i miejsc dla dzieci...", "Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciekawych miejsc dla dzieci. W wyszukiwarce pod adresem atrakcjedzieciece.pl wystarczy wpisać Łomża, by zapoznać się z listą atrakcji, dostępnych w naszym mieście. Każda z nich posiada odrębną wizytówkę zawierającą opis, fotografie, oraz dodatkowe informacje. Mamy nadzieję, że profil naszego miasta na ogólnopolskim portalu ułatwi mieszkańcom i przyjezdnym odnajdywanie najciekawszych miejsc dla dzieci w Łomży oraz pomoże planować wyjazdy z maluchami do innych miast."

Oficjalna strona internetowa miasta Łomży www.lomza.pl

"...zachęcamy do odwiedzenia portalu Atrakcje Dziecięce, gdzie znajdziecie informacje o miejscach i atrakcjach dla dzieci w naszym mieście"

Dąbrowa Górnicza

"Atrakcje Dziecięce to portal nowoczesnych rodziców mający na celu gromadzenie i udostępnianie informacji o atrakcjach przeznaczonych dla dzieci i nie tylko. Dzięki niemu bez trudu można odnaleźć w konkretnym mieście ciekawe miejsca, do których warto się udać z dzieckiem. Baza prezentowanych obiektów ciągle się powiększa..."

Aktualności Będzińskie

"Czy znacie portal Atrakcje Dziecięce ? To bardzo ciekawa strona, na której można odnaleźć, oraz SAMEMU DODAĆ wszystkie ciekawe miejsca do zwiedzania, zabaw oraz spędzania czasu z dziećmi. Nie wiesz gdzie wybrać się w weekend z rodziną? Może jakaś ciekawa wycieczka? Lub wspaniała zabawa na placu zabaw? TAK! To świetny pomysł :) Będziemy tam regularnie umieszczać zdjęcia i informacje o lokalizacjach naszych placów, zapraszamy!"

Novum Place Zabaw

"Fajne miejsca, ciekawe wydarzenia, świetne pomysły na zabawę ze swoją pociechą. Odkrywanie świata z dzieckiem stanie się czystą przyjemnością, jeśli zaprzyjaźnisz się z portalem Atrakcje dziecięce! Gorąco polecamy i zapraszamy również na fanpage: Atrakcje Dziecięce."

Portal Zdrowia Dziecka

"Bardzo fajna strona, często korzystam, żeby spędzić milo dzień z dziećmi. Odkryliśmy dużo placów zabaw o których nawet nie wiedziałam we Wrocławiu."

Opinia Użytkownika

"Mega fajny portal, który umożliwia łatwe wyszukiwanie atrakcji w całej Polsce. Pomocny zarówno dla ludzi szukających ciekawych miejsc, jak również dla firm, które chcą podzielić się swoją ofertą."

Opinia Użytkownika

Najczęściej zadawane pytania

Wiemy, że na tym etapie możesz mieć wiele pytań. Na najczęściej zadawane znajdziesz odpowiedzi poniżej.

1. CZYM RÓŻNI SIĘ REKLAMA NA PORTALU OD INNYCH REKLAM ?

W przeciwieństwie do reklam na Facebooku, czy AdWords, u nas możesz być pewien, że dotrzesz do swojej grupy docelowej. Jest to możliwe dzięki temu, że portal jest stworzony z myślą o rodzicach. Nie musisz się przejmować, że Twoja reklama i wizytówka dotrze do nieodpowiednich osób.

2. Czy rejestracja jest bezpłatna?

Istnieje możliwość bezpłatnej rejestracji jednak dzięki subskrypcji otrzymujesz więcej opcji oraz możesz zamieszczać więcej informacji jak np.: linki społecznościowe.

3. Mam wizytówkę ale nie mam wyświetleń?

Wykupienie wizytówki to tylko początek. Kolejny krok to uzupełnienie treści, elementów seo oraz promowanie się. Wielokrotnie dobrze zoptymalizowana wizytówka wyświetla się wyżej w Google niż strona domowa firmy. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu, by wybrać indywidualną strategię.

4. Co poza wizytówką mogę dodać?

Wykupując subskrypcje zyskujesz możliwość dodania atrakcji oraz artykułów. Te dwa elementy pozwolą Ci jeszcze lepiej zaprezentować firmę. Dodatkowo po dodaniu firmy w dziale atrakcji docierasz do jeszcze większej grupy docelowej. Większy zasięg to większy zysk, inwestycja w subskrypcję po prostu się zwróci.

5. Po co mam uzupełniać tak dokładnie profil ?

Dobrze wypełniony profil pozwoli lepiej zaprezentować firmę. W Internecie dobra prezentacja to podstawa, by zainteresować potencjalnych klientów. Więcej informacji świadczy o Twoim profesjonalizmie i poważnym podejściu do odbiorców.

6. Dlaczego mam się rejestrować?

Portal to obecnie jedno z najlepszych miejsc, pozwalających dotrzeć do potencjalnych klientów. W przeciwieństwie do pozycjonowania , reklam na Facebooku czy Google AdWords tutaj Twoją wizytówkę odwiedzają prawie wyłącznie rodzice. To od Ciebie zależy, czy zostaną Twoimi klientami.

Za kulisami

Już wiesz jak chcemy Ci pomóc. Jesteśmy tak pewni, że ten system Ci pomoże, że ręczymy za to osobiście.
Dowiedz się więc czegoś więcej o nas.

Bartek
Bartłomiej Kaczmarek

Marketing

Przemek
Przemysław Olesiński

Programowanie

Rejestracja firmy