Pokaż miasto w innym świetle

Pomóż mieszkańcom i turystom z dziećmi odnaleźć najlepsze miejsca rodzinnej rekreacji.

Promuj miasto

Pokaż miasto w zupełnie nowym świetle i spraw, by stało się bardziej przyjazne dzieciom.

Swidnica

Zainteresuj Odbiorców

Dzięki dobrej prezentacji przyciągniesz do miasta wiele nowych osób. Pomożemy Ci zbudować taki wizerunek.

Na podstawie wielu ankiet oraz obserwacji zachowań użytkowników stworzyliśmy ciekawy sposób przedstawiania miast w taki sposób by osoby odwiedzające profil były zaciekawione. Większość ograniczeń jakie są nałożone na strony miast sprawiają, że ciężko się wyróżnić. My dajemy Ci narzędzie do pokazania tego co najpiękniejsze.

Ciekawe miejsca i wydarzenia

Pokaż miejsca, które trzeba odwiedzić i wydarzenia, których nie można przeoczyć.

Nie ukrywaj Atrakcji

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, co znajduje się tuż za zakrętem. Zabiegani rodzice mogą łatwo przeoczyć wiele ciekawych miejsc i imprez. Tak dalej być nie musi! Miasto może stać się bardziej przyjazne. Wchodząc na profil miasta rodzic łatwo może zobaczyć wszystkie atrakcje i zaplanowane eventy.

Sattraction

Zaufali nam

Poznaj wybrane miasta, które już rozpoczęły aktywne promowanie.

Mi1
Mi2
Mi3
Mi4
Mi5
Mi6
Mi7
Mi8
Mi9
Mi10
Mi11
Mi12
Mi13
Mi14
Mi15
Mi16
Mi17
Mi18
Mi19
Mi20
Mi21
Mi22
Mi23
Mi24
Mi25
Mi26
Mi27
Mi28

Co o nas mówią

Poznaj opinie na temat portalu Atrakcje Dziecięce.

".... w nawiązaniu do korespondencji mailowej, rozmów telefonicznych oraz oferty współpracy z dnia 17.05.2016r. Zarząd Zieleni Miejskiej opiniuje pozytywnie przedstawioną współpracę w zakresie uzupełniania i edytowania katalogu atrakcji miasta Wrocławia"

Dyrektor ZZM Wrocław

"W środę 20 lipca, podczas uroczystego otwarcia Miasta Dzieci, prezydent Beata Moskal-Słaniewska otrzymała od portalu Atrakcje Dziecięce Złotą odznakę za szczególne zasługi dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta, a Świdnica wyróżniona została tytułem "Miasta Przyjaznego Dzieciom".... Od teraz o wyjątkowych świdnickich miejscach i atrakcjach będzie można przeczytać na stronie www.atrakcjedzieciece.pl oraz na facebooku Atrakcje Dziecięce.

Wydział promocji miasta Świdnicy

"Pragniemy zarekomendować portal Atrakcje Dziecięce wszystkim miastom w Polsce. Należy zwrócić tutaj uwagę, na duże zaangażowanie i pomoc przedstawicieli portalu w budowie profilu naszego miasta. Dołożyli oni wszelkich starań, by wszystkie atrakcje zyskały odpowiednie wizytówki. Składał się na to szereg działań od przygotowywania fotografii i opisów, aż po pomocy w pozycjonowaniu poszczególnych stron w katalogach Google. Prowadziliśmy także wspólnie kampanie reklamowe na portalach społecznościowych. Wszystkie te działania miały na celu dotarcie do mieszkańców naszego miasta i pokazanie im, jakie działania są prowadzone, by rodzinom z dziećmi żyło się lepiej.

Rzecznik Prasowy Piekar Śląskich

"Miasto Łomża rozpoczęło współpracę z portalem atrakcjedzieciece.pl. Ten ogólnopolski serwis społecznościowy gromadzi i rozpowszechnia informacje na temat obiektów i miejsc dla dzieci...", "Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciekawych miejsc dla dzieci. W wyszukiwarce pod adresem atrakcjedzieciece.pl wystarczy wpisać Łomża, by zapoznać się z listą atrakcji, dostępnych w naszym mieście. Każda z nich posiada odrębną wizytówkę zawierającą opis, fotografie, oraz dodatkowe informacje. Mamy nadzieję, że profil naszego miasta na ogólnopolskim portalu ułatwi mieszkańcom i przyjezdnym odnajdywanie najciekawszych miejsc dla dzieci w Łomży oraz pomoże planować wyjazdy z maluchami do innych miast."

Oficjalna strona internetowa miasta Łomży www.lomza.pl

"...zachęcamy do odwiedzenia portalu Atrakcje Dziecięce, gdzie znajdziecie informacje o miejscach i atrakcjach dla dzieci w naszym mieście"

Dąbrowa Górnicza

"Atrakcje Dziecięce to portal nowoczesnych rodziców mający na celu gromadzenie i udostępnianie informacji o atrakcjach przeznaczonych dla dzieci i nie tylko. Dzięki niemu bez trudu można odnaleźć w konkretnym mieście ciekawe miejsca, do których warto się udać z dzieckiem. Baza prezentowanych obiektów ciągle się powiększa..."

Aktualności Będzińskie

"Czy znacie portal Atrakcje Dziecięce ? To bardzo ciekawa strona, na której można odnaleźć, oraz SAMEMU DODAĆ wszystkie ciekawe miejsca do zwiedzania, zabaw oraz spędzania czasu z dziećmi. Nie wiesz gdzie wybrać się w weekend z rodziną? Może jakaś ciekawa wycieczka? Lub wspaniała zabawa na placu zabaw? TAK! To świetny pomysł :) Będziemy tam regularnie umieszczać zdjęcia i informacje o lokalizacjach naszych placów, zapraszamy!"

Novum Place Zabaw

"Fajne miejsca, ciekawe wydarzenia, świetne pomysły na zabawę ze swoją pociechą. Odkrywanie świata z dzieckiem stanie się czystą przyjemnością, jeśli zaprzyjaźnisz się z portalem Atrakcje dziecięce! Gorąco polecamy i zapraszamy również na fanpage: Atrakcje Dziecięce."

Portal Zdrowia Dziecka

"Bardzo fajna strona, często korzystam, żeby spędzić milo dzień z dziećmi. Odkryliśmy dużo placów zabaw o których nawet nie wiedziałam we Wrocławiu."

Opinia Użytkownika

"Mega fajny portal, który umożliwia łatwe wyszukiwanie atrakcji w całej Polsce. Pomocny zarówno dla ludzi szukających ciekawych miejsc, jak również dla firm, które chcą podzielić się swoją ofertą."

Opinia Użytkownika

Najczęściej zadawane pytania

Wiemy, że na tym etapie możesz mieć wiele pytań. Na część z nich znajdziesz odpowiedzi poniżej.

1. Czy usługa jest darmowa ?

Rejestracja jak również dodawanie treści przez miasto jest i zawsze będzie darmowe. Gwarantujemy to. Z chęcią również pomożemy Ci w prowadzeniu profilu miasta pokazując jaki potencjał w nim drzemie. Wystarczy to tylko dobrze przedstawić.

2. Od czego mam zacząć ?

Z naszego doświadczenia użytkownicy prowadzący profil miasta zaczynają od dodawania kilku placów zabaw. Jest to pierwszy krok pozwalający lepiej poznać możliwości portalu. Z pewnością również Twoje miasto ma czym się pochwalić.

3. Dodałem wszystkie atrakcje co dalej?

Po dodaniu atrakcji zachęcamy do dodawania organizowanych eventów. Pewnie wielokrotnie spotkałeś się z sytuacją, że świetne imprezy odwiedza mała ilość osób. Być może dlatego, że za mało osób się o nich dowiedziało? Portal ma stale zwiększający się zasięg, co pomoże Ci mocno rozreklamować wydarzenia.

Miasto przyjazne dzieciom

Zdobądź Złotą Odznakę Miasta Przyjaznego Dzieciom. Stawiamy na rodzinną rekreację!

Mpd

Jednym z celów portalu jest pomoc rodzicom w znajdowaniu ciekawych atrakcji. Zachęcamy więc miasta do promowania miejsc i pokazywania w jaki sposób można aktywnie spędzać czas z dzieckiem. Złota odznaka "Miasto Przyjaznego Dzieciom" powstała z myślą o miastach, które wybitnie angażują się w promocje. Jeżeli i Ty chcesz ją odebrać to z chęcią pomożemy i pokażemy jak się wypromować.

Za kulisami

Już wiesz jak chcemy Ci pomóc. Jesteśmy tak pewni, że ten system Ci pomoże, że ręczymy za to osobiście.
Dowiedz się więcej o nas.

Bartek
Bartłomiej Kaczmarek

Marketing

Przemek
Przemysław Olesiński

Programowanie

Bezpłatna rejestracja