Powrót do góry

Centrum Gier "Furia" Pandora"

Twoje dziecko widziało już wszystko?


Niezapomniane emocje z Centrum Gier!

Centrum Gier Fabularnych specjalizuje się w organizacji gier na żywo i dostarczaniu niesamowitych emocji swoim klientom.


Przy realizacji gier: "Kids Quest" lub "Złoto dla zuchwałych" z Voucherem otrzymasz ok 25 min niesamowitej zabawy dla dzieci na strzelnicy. Minimalna liczba dzieci - 8 osób.


Niezapomniane urodziny z Centrum Gier!

Twoje dziecko widziało już wszystko? Nie masz pomysłu na udane urodziny? Spróbuj scenariuszy przygotowanych specjalnie dla dzieci.

Dzieciaki podzielone na zespoły, wykonują różne misje, odkrywają sekrety podziemnej bazy wojskowej, znajdują tajemnicze przedmioty i współpracują z ciekawymi postaciami.

Nowa przygoda, specjalnie dla nastolatków!

W opuszczonym kompleksie wojskowym miał się znajdować skarb. Było wiadomo, że wyprawa nie będzie łatwa, ale nie tego się spodziewaliście.

Szukajcie informacji, rozwiązujcie zagadki, śledźcie doktorów, ale przede wszystkim zdobądźcie złoto! Jednak uważajcie, bo gdy w bazie rozlegnie się syrena alarmowa, naukowcy zmienią się nie do poznania…

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Do pobrania rabatu wymagane jest konto.

Zapisz na newsletter

Chcesz co tydzień otrzymywać informacje o najnowszych artykułach, atrakcjach oraz wydarzeniach? Zapisz się ponżej i odbierz teraz ebook z pomysłami na zabawy z Twoim dzieckiem.


Klikając przycisk zapoznałem się z Regulaminem oraz Polityką prywatności Wyrazam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości z newsletterem.