Powrót do góry

Portal w mediach

Nasza aktywna działalność już nie raz została przedstawiona w wielu mediach. Telewizje, gazety, internet wszystkie źródła pokazują nasze zaangażowanie w rozpowszechnianiu informacji na temat atrakcji dla dzieci w miastach. Jest nam bardzo miło, że możemy pochwalić się aż tyloma publikacjami w tak wielu miejscach.

Reportaże, patronaty medialne, opinie i publikacje, najważniejsze z nich zebraliśmy poniżej.

Reportaże telewizyjne:

Materiał telewizji TV Świnoujście z wręczenia Złotej Odznaki Miasto Przyjazne Dzieciom.


Materiał telewizji TTS Telewizja Teletop Sudety obchodów "Miasta Dzieci" w Świdnicy, w których braliśmy udział. 


Audycje radiowe:

11.07.2017 poranna audycja Radia Katowice została przygotowana w oparciu o artykuł portalu Atrakcje Dziecięce - 11 Najlepszych Placów zabaw w województwie śląskim.Publikacje na stronach internetowych.

O naszej świetnej współpracy przeczytać można na oficjalnej stronie miasta Łomża:

Portal Atrakcje Dziecięce jest zewnętrzną bazą atrakcji dla dzieci miasta Świnoujście, link do naszej strony znajdziecie w dziale "Dla Turystów".

 

Jesteśmy zewnętrzną bazą atrakcji dla dzieci w mieście Węgorzewo. Link do naszej strony znajduje się w dziale "Dla turysty".
Publikacje w gazetach

Wiele lokalnych gazet wydawanych przez naszych oficjalnych partnerów wspomina o współpracy z portalem Atrakcje Dziecięce.WyróżnieniaPatronaty medialne
Posty na FacebookuZachęcamy także do zapoznania się ze stroną O nas oraz szczegółami akcji Miasto Przyjazne Dzieciom.

podobnie jak listą naszych oficjalnych partnerów dostępną tutaj.


Zapisz na newsletter

Chcesz co tydzień otrzymywać informacje o najnowszych artykułach, atrakcjach oraz wydarzeniach? Zapisz się ponżej i odbierz teraz ebook z pomysłami na zabawy z Twoim dzieckiem.


Klikając przycisk zapoznałem się z Regulaminem oraz Polityką prywatności Wyrazam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości z newsletterem.