Portal świadomych rodziców

Portal Atrakcje Dziecięce to idealne miejsce dla świadomych rodziców szukających nowych pomysłów na spędzenie wolnego czasu ze swoimi dziećmi. Miejsca, wydarzenia i artykuły poświęcone dzieciom pozwalają na znalezienie inspiracji.

Zgromadziliśmy setki miejsc, do których warto się wybrać i spędzić niezapomniane chwile ciesząc się każdą chwilą. Każda atrakcja została szczegółowo opisana, by jeszcze łatwiej, wiedzieć, gdzie się wybrać.

Nawiązaliśmy współpracę z wieloma miastami i firmami z całej Polski. Często, pierwszy raz pokazując, tak wspaniałe miejsca w przejrzysty i dokładny sposób. Dzięki czemu Twoje pomysły mogą tak pozytywnie zaskoczyć.

Budujmy razem społeczność świadomych rodziców.

Nasza misja

Zbudowanie największego portalu w Polsce, który pomoże rodzicom w znalezieniu ciekawych miejsc do spędzenia czasu z dziećmi oraz pokaże, co oznacza bycie świadomym rodzicem.

Wierzymy, że warto stawiać na rozwój, ciekawy czas i świadomość. Dlatego z całego serca pragniemy dostarczać pomysłów na to, jak spędzić wyjątkowo czas razem. Wybić się z codzienności i przeżyć coś wspaniałego.

Jednocześnie chcemy wspierać rodziców w budowaniu ich świadomości. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach jesteśmy zabiegani i przytłoczeniu. Dlatego potrzebujemy sprawdzonych informacji. Takich informacji chcemy właśnie wam dostarczać.

Których liczba stale rośnie
1515 atrakcji
Ciekawych i edukujących
334 artykułów
Dostarczamy ciekawe pomysły
Od 2015

Nasze wartości

Poznaj wartości, które są dla nas najważniejsze

Rozwój
Naszą najważniejszą wartością jest rozwój. Stale się rozwijamy jako portal, jak również jako osoby. To nasze motto, które chcemy przekazać wszystkim, bo wiemy, jak pozytywnie zmienia to nasze życie.
Otwartość
Jesteśmy otwarci na nowe rzeczy. Od punktu widzenia, przez nowe miejsca po nowe możliwości. Zawsze z uśmiechem podchodzimy do każdego i pragniemy dla innych jak najlepiej.
Ciekawość
Dziecięca ciekawość to kolejna dobrze nam znana cecha. Jesteśmy ciekawi świata, jak i innego punktu widzenia. Co mocno łączy się z naszą otwartością. Możemy to więc nazwać pozytywną ciekawością.
Rzetelność
Do każdego nowego tematu podchodzimy rzetelnie. Dostarczamy wiedzę, którą sprawdziliśmy lub pochodzi ze sprawdzonego źródła. Dzięki temu z czystym sumieniem możemy coś polecać.
Radość
To, co robimy, musi sprawiać nam radość. Dzięki temu chętniej dajemy ponad 100% z tego, co obiecaliśmy. Cieszymy się z każdego dnia, w którym rozwijamy tak wspaniały portal i nie tylko jego.
Szczerość
Zawsze jesteśmy szczerzy wobec siebie, jak i wobec was. Jeśli coś nam odpowiada, to mówimy wprost, jeśli coś jest nie tak to również. Budujemy nasze relacje w oparciu o szczerość i zaufanie.

Zaufały nam takie firmy i miasta

Twórcy portalu

Poznaj osoby, które pomogły stworzyć portal Atrakcje Dziecięce

 • Bartłomiej Kaczmarek

  Bartłomiej Kaczmarek

  Założyciel / Marketing

 • Przemysław Olesiński

  Przemysław Olesiński

  Założyciel / IT

 • Marta Bukowska

  Marta Bukowska

  Content creator

 • Karolina Dzik

  Karolina Dzik

  Blogerka

Najnowsze artykuły

Wpiszy, które mogą Cię zainteresować i zainspirować

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem