Polityka prywatności

 1. Niniejszy paragraf określa Politykę Prywatności portalu społecznościowego atrakcjedzieciece.pl , która w szczególności obejmuje regulacje dotyczące ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa innych danych wprowadzonych przez Użytkowników.
 2. PolInf Przemysław Olesiński jest Administratorem danych osobowych w rozumieniu art. 7 pkt 4 Ustawy o ochronie danych osobowych.
 3. Korzystanie z portalu wiąże się z koniecznością podania przez Użytkownika swoich własnych danych osobowych.
 4. Administrator pozyskuje i przetwarza następujące dane osobowe w przypadku osób prywatnych:
  • Imię i nazwisko
  • Adres email
 5. W przypadku dodania do portalu firmy administrator pozyskuje i przetwarza następujące dane:
  • Imię i nazwisko
  • Adres email
  • Telefon kontaktowy
  • Nazwa firmy
  • NIP
  • Adres firmy
 6. Administrator przetwarza dane osobowe Użytkowników w celu świadczenia usług i sprzedaży miejsc reklamowych na rzecz Użytkowników poprzez portal, a także w celu marketingu usług i produktów swoich oraz podmiotów współpracujących oraz w innych prawnie usprawiedliwionych celach.
 7. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych.
 8. Wyrażenie przez Użytkownik zgody na przetwarzanie jego danych osobowych w celach marketingowych następuje przez zaznaczenie właściwego miejsca w formularzu w trakcie rejestracji. Użytkownik może w każdej chwili odwołać zgodę.
 9. Administrator może przesyłać Użytkowników na podane przez nich adresy e-mail informacje handlowe na temat swoich usług i nowości, a także produktów i usług podmiotów z Administratorem współpracujących. użytkownik może w każdej chwili odwołać zgodę na ich otrzymywanie.
 10. Użytkownika ma prawo dostępu i wglądu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania i aktualizacji.
 11. W przypadku zmiany danych osobowych, Użytkownika powinien niezwłocznie uaktualnić je na Koncie klienta.
 12. Administrator zapewnia Użytkownikowi możliwość usunięcia jego danych osobowych ze zbioru danych, o którym mowa w punkcie 3 na żądanie Klienta, a także w innych przypadkach, na podstawie przepisów obowiązującego prawa.
 13. Administrator może odmówić usunięcia danych osobowych Klienta, jeżeli zachowanie danych osobowych jest konieczne ze względu na obowiązek nałożony na Administratora przez przepisy prawa.
 14. Administrator zobowiązuje się do szyfrowania transmisji danych za pomocą protokołu SSL w celu zabezpieczenia danych Klienta przechowywanych w systemie.
 15. Połączenie Użytkownika z systemem sprzedaży powierzchni reklamowej, w procedurze dokonywania płatności za pośrednictwem serwisu „Przelewy 24” jest szyfrowane i poufne.
 16. Administrator zobowiązuje się do przechowywania kopii bezpieczeństwa zawierających dane osobowe Klienta.
 17. Powierzone dane są składowane na najwyższej klasy sprzęcie i serwerach w odpowiednio zabezpieczonych centrach przechowywania informacji, do których dostęp mają tylko upoważnione osoby.
 18. Administrator przeprowadza czynności związane z przetwarzaniem danych osobowych z poszanowaniem wszystkich wymogów prawnych i technicznych nałożonych na niego przez przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.
 19. Klient może w dowolnym czasie skontaktować się z Administratorem w celu uzyskania informacji o tym, czy i w jaki sposób Administrator wykorzystuje lub zamierza wykorzystywać jego dane osobowe.
 20. Klient może również zwrócić się do Administratora z prośbą o usunięcie jego danych osobowych w całości lub w określonej części.
 21. Z Administratorem można skontaktować się wysyłając wiadomość na adres e-mail: info@atrakcjedzieciece.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem