Miasto Przyjazne Dzieciom

W marcu 2016 roku rozpoczęliśmy ogólnopolską akcję o nazwie "Miasto Przyjazne Dzieciom", której celem jest wyróżnienie miast szczególnie dbających o dobro najmłodszych mieszkańców. Na portalu udostępniamy miastom możliwość stworzenia nowoczesnego i przejrzystego profilu zawierającego informacje o wszystkich atrakcjach dla dzieci.

Miasta współpracujące, które wykazały się szczególnym zaangażowaniem w budowę profilu oraz posiadające bardzo szeroką gamę propozycji spędzenia aktywnie wolnego czasu postanowiliśmy wyróżnić w wyjątkowy sposób. Stworzyliśmy prestiżową Złotą Odznakę Miasto Przyjazne Dzieciom, oraz dyplomy przekazywane na ręce Prezydentów Miast. Jest to doskonała forma podkreslenia naszej współpracy. 

 

 

Do tej pory wyróżniliśmy już następujące miasta, są to: Świnoujście, Będzin, Piekary Śląskie oraz Świdnica. 

Świnoujście

03.06.2017 Podczas obchodów Dnia Dziecka w Świnoujściu mieliśmy ogromną przyjemność przekazać na ręce Prezydenta Miasta Świnoujście Złotą Odznakę i nadać miastu tytuł Miasta Przyjaznego Dzieciom. Impreza odbyła się na scenie Muszli Koncertowej przy Promenadzie tuż obok plaży. Wręczeniu towarzyszył tłum rozentuzjazmowanych świetną zabawą dzieci. To wydarzenie było podsumowaniem współpracy portalu z miastem, której owocem jest baza wszystkich atrakcji dla dzieci w mieście. Od teraz wszyscy goście i mieszkańcy mogą w łatwy i szybki sposób odnaleźć wszystkie warte odwiedzenia miejsca. 


Reportaż z wręczenia Złotej Odznaki możecie zobaczyć w materiale zrealizowanym przez TV Świnoujście. 

Rabka-Zdrój

Tytuł Miasto Przyjazne Dzieciom nadaliśmy Rabce-Zdrój 30.07.2017r. Uroczystość wręczenia odbyła się podczas otwarcia V Festiwalu Kultury Beskidu Wyspowego w Amfiteatrze Miejskim. Na ręce Burmistrz Pani Ewy Przybyło przekazaliśmy honorowe odznaczenie w formie dyplomu. Należy podkreślić, że wydział Promocji wykazał się bardzo dużym zaangażowaniem w budowanie wizerunku miasta. Dodane zostały wizytówki różnorodnych miejsc rodzinnej rekreacji. Do zbioru trafiły place zabaw, siłownie zewnętrzne, muzea parki i wszystkie te miejsca, które warto odwiedzić z dziećmi. Zachęcamy do obejrzenia filmu przedstawiającego podsumowanie naszej współpracy.

 

 

 

Świdnica

20. lipca 2016 mieliśmy przyjemność gościć w Świdnicy otwierając wraz z Panią Prezydent Beatą Moskal - Słaniewską największe wydarzenie dla dzieci w Świdnicy "Miasto Dzieci". Podczas uroczystości otwarcia wręczyliśmy Pani Prezydent Dyplom i Złotą Odznakę Miasto Przyjazne Dzieciom nadającym tym samym Świdnicy tytuł miasta Przyjaznego Dzieciom. Władze miasta wykazały się bardzo dużym zaangażowaniem w budowę profilu miasta na portalu Atrakcje Dziecięce. Było jednak warto co  w mieście znajdziemy bardzo dużą sieć rozmaitych atrakcji dedykowanych dzieciom, które teraz mieszkańcy i turyści mogą łatwo i szybko odnaleźć. 

 

Film z wręczenia odznaczenia oraz obchodów "Miasta Dzieci" można zobaczyć na naszym kanale YouTube lub bezpośrednio poniżej.

 

 

Piekary Śląskie

Kolejnym miastem jakie dołączyło do naszego grona Miast Przyjaznych Dzieciom, były Piekary Śląskie. Podczas obchodów dni miasta mieliśmy przyjemność złożyć na ręce Pani Prezydent Sławy Umińskiej Duraj Dyplom i nadać Piekarom Śląskim tytuł Miasta Przyjaznego Dzieciom. Miasto Piekary Śląskie podkreśliło tym samym jak ważne jest dla nich dobro jego najmłodszych mieszkańców. 

Film z tego wydarzenia można zobaczyć na naszym kanale YouTube lub bezpośrednio poniżej.

 

 

 

Będzin 

Będzin jako pierwsze miasto w Polsce został wyróżniony tym prestiżowym odznaczeniem. uroczyste wręczenie odbyło się w Urzędzie Miasta Będzinie 23.02.2016r. Wszystkie atrakcje miasta są od tej pory dostępne na profilu miasta Będzin

 

 

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem