Opinie

Nawiązane współprace, zrealizowane projekty, partnerstwo przy organizacji imprez dla dzieci i wiele innych działań pozwoliło nam na zgromadzenie rzetelnych i potwierdzonych efektami opinii. Kilka słów o nas możemy przytoczyć cytując m. in. Dyrektora ZZM Wrocławia czy Rzecznika Prasowego Piekar Śląskich. Poniżej przedstawiamy część z nich. Wiemy jednak, że to nie opinie budują nasz wizerunek, a codzienna praca nad rozpowszechnianiem informacji o obiektach rodzinnej rekreacji.


".... w nawiązaniu do korespondencji mailowej, rozmów telefonicznych oraz oferty współpracy z dnia 17.05.2016r. Zarząd Zieleni Miejskiej opiniuje pozytywnie przedstawioną współpracę w zakresie uzupełniania i edytowania katalogu atrakcji miasta Wrocławia"

  • Dyrektor ZZM Wrocław

"W środę 20 lipca, podczas uroczystego otwarcia Miasta Dzieci, prezydent Beata Moskal-Słaniewska otrzymała od portalu Atrakcje Dziecięce Złotą odznakę za szczególne zasługi dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta, a Świdnica wyróżniona została tytułem "Miasta Przyjaznego Dzieciom".... Od teraz o wyjątkowych świdnickich miejscach i atrakcjach będzie można przeczytać na stronie www.atrakcjedzieciece.pl oraz na facebooku Atrakcje Dziecięce.

  • Wydział promocji miasta Świdnicy

"Pragniemy zarekomendować portal Atrakcje Dziecięce wszystkim miastom w Polsce. Należy zwrócić tutaj uwagę, na duże zaangażowanie i pomoc przedstawicieli portalu w budowie profilu naszego miasta. Dołożyli oni wszelkich starań, by wszystkie atrakcje zyskały odpowiednie wizytówki. Składał się na to szereg działań od przygotowywania fotografii i opisów, aż po pomocy w pozycjonowaniu poszczególnych stron w katalogach Google. Prowadziliśmy także wspólnie kampanie reklamowe na portalach społecznościowych. Wszystkie te działania miały na celu dotarcie do mieszkańców naszego miasta i pokazanie im, jakie działania są prowadzone, by rodzinom z dziećmi żyło się lepiej.

  • Rzecznik Prasowy Piekar Śląskich

 

"Miasto Łomża rozpoczęło współpracę z portalem atrakcjedzieciece.pl. Ten ogólnopolski serwis społecznościowy gromadzi i rozpowszechnia informacje na temat obiektów i miejsc dla dzieci...", "Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciekawych miejsc dla dzieci. W wyszukiwarce pod adresem atrakcjedzieciece.pl wystarczy wpisać Łomża, by zapoznać się z listą atrakcji, dostępnych w naszym mieście. Każda z nich posiada odrębną wizytówkę zawierającą opis, fotografie, oraz dodatkowe informacje. Mamy nadzieję, że profil naszego miasta na ogólnopolskim portalu ułatwi mieszkańcom i przyjezdnym odnajdywanie najciekawszych miejsc dla dzieci w Łomży oraz pomoże planować wyjazdy z maluchami do innych miast."

  • Oficjalna strona internetowa miasta Łomży www.lomza.pl

"...zachęcamy do odwiedzenia portalu Atrakcje Dziecięce, gdzie znajdziecie informacje o miejscach i atrakcjach dla dzieci w naszym mieście"

  • Dąbrowa Górnicza

"Atrakcje Dziecięce to portal nowoczesnych rodziców mający na celu gromadzenie i udostępnianie informacji o atrakcjach przeznaczonych dla dzieci i nie tylko. Dzięki niemu bez trudu można odnaleźć w konkretnym mieście ciekawe miejsca, do których warto się udać z dzieckiem. Baza prezentowanych obiektów ciągle się powiększa..."

  • Aktualności Będzińskie

"Czy znacie portal Atrakcje Dziecięce ? To bardzo ciekawa strona, na której można odnaleźć, oraz SAMEMU DODAĆ wszystkie ciekawe miejsca do zwiedzania, zabaw oraz spędzania czasu z dziećmi. Nie wiesz gdzie wybrać się w weekend z rodziną? Może jakaś ciekawa wycieczka? Lub wspaniała zabawa na placu zabaw? TAK! To świetny pomysł :) Będziemy tam regularnie umieszczać zdjęcia i informacje o lokalizacjach naszych placów, zapraszamy!"

  • Novum Place Zabaw

"Fajne miejsca, ciekawe wydarzenia, świetne pomysły na zabawę ze swoją pociechą. Odkrywanie świata z dzieckiem stanie się czystą przyjemnością, jeśli zaprzyjaźnisz się z portalem Atrakcje dziecięce! Gorąco polecamy i zapraszamy również na fanpage: Atrakcje Dziecięce."

  • Portal Zdrowia Dziecka

"Bardzo fajna strona, często korzystam, żeby spędzić milo dzień z dziećmi. Odkryliśmy dużo placów zabaw o których nawet nie wiedziałam we Wrocławiu."

  • Opinia Użytkownika

"Mega fajny portal, który umożliwia łatwe wyszukiwanie atrakcji w całej Polsce. Pomocny zarówno dla ludzi szukających ciekawych miejsc, jak również dla firm, które chcą podzielić się swoją ofertą."

  • Opinia Użytkownika
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem