Opublikowane: około 5 lat temu

Kategorie: Atrakcje turystyczne

Kraj: Polska

Województwo: Województwo opolskie

Miasto: Opole

Jeśli twoje dziecko lubi konstruować mechaniczne stwory, fascynują go roboty,  a w świecie science-fiction czuje się jak ryba w wodzie, to niespodzianka, którą mu zaserwujesz, będzie niezapomnianym wrażeniem na całe życie.

W województwie opolskim w Łączniku, powstała unikatowa atrakcja dla Twojego dziecka - Fabryka Robotów. Jest to jedyne miejsce w Polsce a nawet w Europie, gdzie można znaleźć metalowe roboty inspirowane filmami Sci-fi . Wszystkie modele znajdujące się w fabryce, zostały zbudowane ręcznie przez  jednego człowieka. Poprzez pasję właściciela-konstruktora, pasjonata filmów  fantasy oraz swojej ogromnej kreatywności, możecie podziwiać te nietuzinkowe dzieła w województwie opolskim .

Dołącz do społeczności świadomych rodziców

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.Materiały z jakiego powstają roboty pochodzą z recyklingu i jest to głównie złom samochodowy, a także inne odpady stalowe. Największe i najbardziej pracochłonne roboty budowane są nawet kilka miesięcy i potrafią ważyć nawet tonę. Największe sięgają a do 3.5 m wysokości . Macie również możliwość zobaczyć roboty ukończone, a także takie, które są w trakcie konstruowania.

Poza postaciami z filmów Sci-fi znajdziecie tu również rzeczy użytkowe. Wykonane zostały tą samą technika, co gigantyczne roboty. Znajdziecie tu stoły, podstawki pod książki, pendrive. Przedmioty użytkowe nawiązują w swojej stylistyce do steampunk'u. 

Fabryka Robotów w Łączniku

Unikatowość tego miejsca zapewni Wam niesamowite wrażenia ! Różnorodność oraz wielkość znajdujących się tam robotów zadziwi  każdego  zwiedzającego. My już nie możemy się doczekać, aby tam wrócić i zobaczyć, co nowego powstało. 

Gdybyście chcieli zobaczyć więcej atrakcji znajdujących się w okolicach Fabryki Robotów w Łączniku, to zapraszamy do przejrzenia kolejnych stron z atrakcjami dla dzieci, nie tylko w województwie opolskim

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem