Autor: wioleta.dziuba@incaplay.pl

Opublikowane: około 7 lat temu

Kategorie: Sale zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo mazowieckie

Miasto: Warszawa

Sala zabaw Inca Play powstała w czerwcu 2004 roku rozpoczynając swoją działalność wraz z otwarciem Centrum Handlowego Blue City. Centrum rozrywki Magic City, do którego Inca Play przynależy do dziś, zajmowało wówczas całą powierzchnię 4 poziomu posiadając wiele obiektów gastronomicznych o różnym profilu oraz atrakcji przeznaczonych dla dzieci i dorosłych. Przez lata Inca Play zmieniała się pod wpływem kolejnych remontów i oferty. Dziś w całym jej obrębie możecie korzystać z szeregu atrakcji, nie tylko wyjątkowych pod względem dostępności w Warszawie, ale również całkowicie bezpiecznych i co dla nas szczególnie ważne – przystosowanych do rodzinnej zabawy dzieci z rodzicami.

W trakcie ostatniej metamorfozy Sala Zabaw przemieniła się z pirackiej wyspy skarbów w wypełniony wysokimi trawami, ważkami i liśćmi magiczny ogród. W myśl skandynawskiej architektury wnętrz dominują u nas jasne, pastelowe barwy i minimalistyczne drewniane ozdoby nadające miejscu ciepła i estetyczności.

Inca Play sala zabaw

Najbardziej lubianymi przez dzieci atrakcjami Inca Play są karuzele z wesołego miasteczka: diabelski młyn, piracki statek i skacząca wieża. Wokół nich przeplatają się automaty do gier video i zręcznościowych, stoły do piłkarzyków, duży małpi gaj z mnóstwem miękkich przeszkód, krętych zjeżdżalni i z domkiem na drzewie. W tyle sali zabaw zlokalizowany jest korytarz krzywych luster z przylegającym pokojem wspinaczkowym i znajdującymi się nieopodal podłogą interaktywną i labiryntem powierzchniowym z panelami zabawowymi.

W tyłach sali głównej Inca Play znajduje się przejście do strefy sal urodzinowych, w której znajduje się 7 tematycznych sal urodzinowych o różnej wielkości i tematyce. Organizujemy w nich niezapomniane przyjęcia urodzinowe dla dzieci według 4 różnych pakietów. Jubilaci mogą wybierać między salą księżniczek, wróżek, rycerską, sportową, zwierząt, laboratorium i leśną polaną. W naszej ofercie urodzinowej nie brakuje również pakietów dodatkowej rozrywki w formie animacji i warsztatów, począwszy od uwielbianego przez wszystkie dzieci malowania buziek, do pieczenia pizzy i nauki magicznych czy naukowych sztuczek.

W dni powszednie Inca Play odwiedzają grupy zorganizowane z Warszawskich szkół i przedszkoli oraz biur podróży.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem