Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 6 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Mysłowice

W Mysłowicach tuż przy szkole nr 12 usytuowano duży kompleks rekreacyjny. Na całość składa się przestronny plac zabaw, urządzenia stanowiące siłownię zewnętrzną oraz wielofunkcyjne boiska

Dla najmłodszych przygotowano tutaj wszystkie niezbędne atrakcje. Plac zabaw wyposażono w zjeżdżalnię dla dzieci, piaskownicę, huśtawki, bujane koniki i małą karuzelę. Wyposażenie wykonano głównie ze stali i usytuowano na trawie. Wszystko jest tutaj kolorowe i zachęca do świetnej zabawy.  Na terenie obiektu znajduje się także wiele sportowych atrakcji. Znajdziemy tu liczne drabinki i kilka urządzeń do ćwiczeń. Dopełnienie możliwości rekreacji stanowi wielofunkcyjne boisko do gry w piłkę nożną i koszykówkę. Boisko wyposażono w nowoczesną nawierzchnię z naniesionymi liniami. Dla wygody i bezpieczeństwa całość została ogrodzona.


Dołącz do społeczności świadomych rodziców

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.Tak duża różnorodność atrakcji sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla rodziców przygotowano wiele ławeczek. Możemy więc tu usiąść i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Warto dodać, że okolica jest cicha i spokojna. Jest to dobre miejsce rodzinnej rekreacji.


plac zabaw dla dzieci Mysłowice morgi

Jeżeli chcesz odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Mysłowicach to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy kolejne propozycje na aktywne spędzenie wolnego czasu. Sprawdź je wszystkie, bo może jednak z nich zainspiruje i Ciebie do zorganizowania ciekawej wycieczki z najbliższymi. Życzymy wiec miłego dnia.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem