Kompleks Sportowo-Rekreacyjny na Zaolziu Istebna

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 5 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Istebna

Jeżeli szukacie możliwości spędzenia wolnego czasu w aktywny sposób w Istebnej to kompleks rekreacyjny na Zaolziu będzie świetną propozycją. Na dużej powierzchni rozlokowano tutaj nowoczesne urządzenia i infrastrukturę. Znajdziemy tu boisko trawiaste do piłki nożnej i boisko żużlowe. Tuż obok znajduje się salka gimnastyczna. Dla tych którzy chcą poprawić swoją sprawność i zadbać o kondycję przygotowano siłownię zewnętrzną. Oprócz tego z tego miejsca rozpoczynają się liczne ścieżki rowerowe i Nordic Walking. Na miejscu znajduje się także wypożyczalnia kijków.
Dla najmłodszych przygotowano tutaj drewniany plac zabaw.  W zimie obiekt także oferuje wiele możliwości. główną z nich są trasy do narciarstwa biegowego (600m), które są oświetlone i naśnieżanie. Obiekt posiada także zaplecze sanitarne w postaci szatni i łazienek. Taka różnorodność sprawia, że każdy niezależnie od wieku i pory roku będzie się tutaj świetnie bawić. Jest to jedno z takich miejsc, do których chce się wracać.

Jeżeli chcecie odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Istebnej o okolicy to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Was kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób. Zobaczcie je wszystkie, a być może zainspirują Was one do zorganizowania nowych wycieczek. Życzymy więc miłego dnia! 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem