Miasteczko Ruchu Drogowego w Koszalinie

Miasteczko Ruchu Drogowego w Koszalinie - edukacja dla dzieci i młodzieży

Autor: malgorzata.glowacka@um.koszalin.pl

Opublikowane: prawie 8 lat temu

Kategorie: Atrakcje turystyczne

Kraj: Polska

Województwo: Województwo zachodniopomorskie

Miasto: Koszalin

Jeżeli chciałabyś nauczyć swoje dziecku zasad ruchu drogowego to mamy dla Ciebie coś specjalnego! Nie ma lepszej możliwości niż nauka przez praktykę. Znajomość zasad ruchu drogowego jest niezbędna dla każdego. Nieważne czy jesteśmy pieszym, rowerzystą czy prowadzącym pojazdy mechaniczne. Im szybciej się tego nauczymy, tym lepiej. 

miasteczko ruchu drogowego Koszalin

W Koszalinie dzieci już od najmłodszych lat mogą nauczyć się zasad ruchu drogowego i to w praktyce! Przy Ośrodku Ruchu Drogowego znajduje się ogromny plac szkoleniowy. Jest to miejsce imitujące prawdziwe sytuacje drogowe. Na dużej przestrzeni rozrysowano drogi wraz ze znakami pionowymi i poziomymi. Znajdziemy tu skrzyżowania, ronda, przejścia dla pieszych i wiele innych. Dzięki temu dzieci mogą poruszać się bezpiecznie wśród sytuacji, które napotykają codziennie na drogach. 

Jeżeli chciałabyś odkryć więcej takich edukacyjnych miejsc dla dzieci w Koszalinie, to poniżej przygotowaliśmy kolejne propozycje. Sprawdź je wszystkie a być może zainspiruje Cię to do zorganizowania kolejnej ciekawej wycieczki dla całej rodziny. Zapraszamy do świetnej zabawy i życzymy miłego dnia.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem