Autor: sport@umradom.pl

Opublikowane: około 8 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo mazowieckie

Miasto: Radom

Plac zabaw w parku Leśniczówka to prawdziwy raj dla najmłodszych. Jest tu kilka miejsc do zabaw. Największą popularnością cieszą się dwa place zabaw. Pierwszy, większy znajduje się przy skateparku. Ma miękką nawierzchnię, co jest ogromnym plusem. Podzielony jest na dwie części - dla starszych i młodszych dzieci. Starsze oblegają przede wszystkim ślizgawkę, która połączona jest z małym torem przeszkód. Jest tam nawet krótka rura, przez którą można przejść. Na środku znajduje się duża pajęczyna, po której można się wspinać, są oczywiście huśtawki, a w części dla młodszych dzieciaków sprężynowe bujaki. Jest też druga ślizgawka, której dodatkową atrakcją jest malutka ścianka wspinaczkowa. Nie brakuje piaskownicy.
 
Plac
 
 
Drugi plac zabaw w Leśniczówce, znajdujący się bliżej budynku Wodociągów Miejskich, też jest oblegany przez dzieciaki. Może dlatego, że stylizacją przypomina trochę wyspę piratów. Jest tam niewielka ślizgawka w statku. Statek ma stery, a chętnych do sterowania nie brakuje. Są tu jeszcze m.in.: huśtawki, rybka na sprężynie dla młodszych dzieci i wystające słupki, po których można chodzić. Mają one różną wysokość, co utrudnia i uatrakcyjnia zadanie.
 
Jeżeli chcesz odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Radomiu to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne niesamowite miejsca rodzinnej rekreacji. Wejdź i zobacz je koniecznie, być może jedno z nich zainspiruje Cie do zorganizowania ciekawej wyprawy. Życzymy udanej zabawy!

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem