Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Będzin

Plac zabaw na górze zamkowej w Będzinie

Duży i nowoczesny plac zabaw w pięknej okolicy na górze zamkowej w Będzinie. Znaleźć tu można atrakcje dla młodszych i starszych dzieci. Ciekawe instalacje do wspinania, zjeżdżalnie, domki i wiele innych, zachwycających kolorami i ciekawą formą. Wszystko umieszczono na miękkim gumowym podłożu ozdobionym kolorowymi grafikami. Na terenie placu znajduje się wiele ławek, z których rodzice mogą obserwować bawiące się dzieci. Projektanci obiektu przewidzieli także miejsce dla fanów szachowych rozgrywek. Kilka stolików z szachownicami pozwoli graczom na partię szachów na świeżym powietrzu. W dalszej części znajduje się mała drewniana scena z kilkoma rzędami miejsc siedzących, obiekt nie jest ogrodzony murem nawiązującym do znajdującego się nieopodal zamku.

Dołącz do społeczności świadomych rodziców

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.


plac zabaw na górze zamkowej w Będzinie

Na terenie obiektu umieszczono wiele pojemników na śmieci, Bezpośredni przy palcu zabaw znajduje się mało uczęszczana droga dojazdowa, na której można zostawić samochód.

Góra zamkowa w Będzinie

Plac zabaw jest częścią nowoczesnej infrastruktury góry zamkowej w Będzinie. Wzgórze oplatają liczne, kręte ścieżki. Warto nimi podążać by odkrywać kolejne ciekawe miejsca i zakątki parku. Dla dzieci przygotowano tu wiele atrakcji - zaliczyć można do nich liczne tabliczki opisujące rośliny i zwierzęta występujące w parku. Przy ścieżkach usytuowano wiele ławek na których można miło spędzić czas w zielonej i cichej okolicy. 

Plac zabaw i góra zamkowa to doskonałe miejsce na spędzenie wspaniałego rodzinnego popołudnia.

Plac zabaw przy zamku to jeden z wielu nowoczesnych obiektów dla dzieci na terenie Będzina. Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc w tej okolicy, zobacz już teraz poniżej „Zobacz również”. Znajdziesz tam wiele obiektów rodzinnej rekreacji.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem