Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Bytom

Czy to przerażający smok ziejący ogniem czy plac zabaw? Takie pytanie można zadać sobie po odkryciu tego ciekawego miejsca rekreacji dla dzieci w Bytomiu. Kompleks położony jest na skraju Placu Słowiańskiego i składa się z części przeznaczonej dla dzieci oraz miejskiego zieleńca. Okolica jest spokojna, budynki obok częściowo zasłonięte są wysokimi drzewami, dużo zieleni dookoła umila pobyt. 

Plac zabaw na placu Słowiańskim w Bytomiu

Plac zabaw zachęca najmłodszych dużą instalacją w formie smoka, każdy musi wiedzieć, że to on tutaj króluje. Jego łapami są zjeżdżalnie lub instalacje do wspinaczki. na samej górze dumnie prezentuje się moczy łeb. Obok tego zwierza usytuowano piaskownicę i bujane koniki. Wyposażenie wykonano głównie z drewna i usytuowano na miękkim bezpiecznym podłożu. Dookoła ustawiono wiele ławek, na których możemy usiąść i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. 

plac zabaw bytom plac słowiański

Atrakcje dla dzieci w Bytomiu

Plac zabaw nie jest jedyną atrakcją dla dzieci w Bytomiu, jeżeli więc szukacie innych ciekawych miejsc, których być może jeszcze nie znacie i czekają na odkrycie to sprawdźcie poniżej "Zobacz również" i powiedzcie nudzie zdecydowanie nie! To właśnie takie miejsca sprawiają, że w mieście jest kolorowo i przyjaźnie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem