Autor: Chorzów wprawia w ruch

Opublikowane: prawie 8 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Chorzów

Plac zabaw dla dzieci w Parku Śląskim w Chorzowie

Wybierając się z dziećmi do Parku Śląskiego do odkrycia mamy wiele niesamowity atrakcji, jedną z nich jest niewielki, ale nowoczesny plac zabaw położony w samym centrum parku.

Idąc głównym deptakiem trudno go nie zauważyć, plac zabaw znajduje się na samym środku ścieżki. Zachęca dzieci domkiem ze zjeżdżalniami, huśtawkami, instalacjami do wspinaczki z elementami linowymi i piaskownicą. Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie z drewna. Wszystkie atrakcje dla dzieci usytuowano na miękkim gumowym podłożu.

 

plac zabaw w Chorzowie w parku śląskim

 

Dookoła znajduje się kilka ławek, na których można usiąść i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Okolica jest zielona, spokojna i cicha, sprzyja to rodzinnej rekreacji. 

Będąc tutaj z dziećmi warto wybrać się na spacer po parku i zwiedzić wszystkie jego piękne zakątki. Więcej o parku znajdziecie tutaj -> Park Śląski dla dzieci 

Jeżeli chcecie odkryć więcej takich ciekawych miejsc z Chorzowa i całego Śląska to zapraszamy do zakładki "zobacz również" tam znajdziecie interesujące propozycje na spędzenie wolnego czasu z dziećmi.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem