Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Czeladź

Park w Czeladzi to bardzo dobre miejsce rodzinnej rekreacji! Dużo zieleni zapewnia ucieczkę od miejskiego zgiełku i pozwala na odrobinę relaksu.

Plac zabaw w parku w Czeladzi

W centralnej części parku znajdziemy duży i nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Dla najmłodszych przygotowano tu rozbudowane domki ze zjeżdżalniami, instalacje do wspinaczki, bujane koniki, huśtawki i piaskownicę. Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie ze stali i usytuowano na miękkim gumowym podłożu. Wszystko zachęca tutaj do zabawy. Duża różnorodność atrakcji sprawia, że młodsze i starsze dzieci znajdą tu coś dla siebie. Wiele drze sprawia, że plac zabaw jest częściowo zacieniony, przez co, także w upalne dni można korzystać z jego atrakcji.


Dookoła usytuowano wiele ławek, na których można miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Okolica jest zielona, cicha i spokojna. Do dyspozycji mamy cały park, warto wybrać się na spacer, by poznać wszystkie jego zakątki.

plac zabaw dla dzieci w parku w Czeladzi

Plac zabaw w Czeladzi to jeden z wielu nowoczesnych obiektów dla dzieci w tej okolicy. Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc to sprawdź już teraz poniżej „Zobacz również”. Znajdziesz tam wiele atrakcje dla dzieci z całego Zagłębia Dąbrowskiego, Śląska, a także z całej Polski.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem