Plac zabaw Figle Migle w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 4 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Gliwice

Konstrukcja ze ślizgawkami, drabinkami, mała ścianka wspinaczkowa, miejsce relaksu dla najmłodszych czy wygodny pokój dla rodziców z małymi dziećmi. Tak właśnie wygląda nowoczesny plac zabaw, który znajduje się w Centrum Handlowym Europa Centralna. Jest bezpłatny i dostępny w godzinach otwarcia obiektu. ZOBACZ ZDJĘCIA!

Plac zabaw „Figle Migle" jest nową, bezpłatną atrakcją Centrum Handlowego Europa Centralna w Gliwicach. Działa na poziomie +1, tuż obok strefy restauracyjnej. Jego główną powierzchnią jest sala zabaw ze specjalną konstrukcją z drabinkami, zjeżdżalniami i małą ścianką wspinaczkową, całość jest utrzymana w egzotycznej aranżacji. „Figle Migle" to także nowoczesny pokój relaksu dla dzieci. Najmłodsi mogą w nim wypocząć przy stolikach lub na wygodnych pufach, aby znów powrócić do zabawy. Mają do dyspozycji zabawki tradycyjne oraz interaktywne. Nie brakuje również dużej tablicy do pisania. – To przestrzeń, która z pewnością zyska przychylność zarówno wśród naszych najmłodszych klientów, jak i wśród ich rodziców. Na maluchy czekają tutaj gry i zabawy, a dla dorosłych przygotowaliśmy wygodne miejsce do chwili odpoczynku, skąd będą mogli obserwować swe pociechy. Jest również pomieszczenie, w którym można w spokoju nakarmić i przewinąć dziecko. 


W specjalnym pokoju dla opiekunów dzieci bawiących się w sali czeka m.in. podgrzewacz do mleka, przewijak oraz wygodny fotel. Poza tym dorośli mogą skorzystać z kilku stolików, znajdujących się tuż przy wejściu do sali zabaw, gdzie można poczekać na dzieci i skorzystać z gniazdek do ładowania telefonów komórkowych. Jest także toaleta dostosowana do potrzeb najmłodszych. - Rodziny czują się u nas komfortowo i bezpiecznie. - mówi Katarzyna Lenartowicz. - W Europie Centralnej mogą spędzać czas na wiele sposobów. Kolejkowo, Galeria Figur Stalowych, sklepy dla dzieci, kawiarnie to tylko niektóre z propozycji. Cały czas wsłuchujemy się w oczekiwania odwiedzających nas rodzin, a nowa oferta stara się im sprostać. - dodaje.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem