Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Będzin

Niewielki ale nowoczesny plac zabaw znajdujący się w górnej części osiedla Syberka w Będzinie. Pomimo sąsiedztwa strzeżonego parkingu plac zachęca zielenią i spokojną atmosferą, Dookoła osłaniają go wysokie drzewa.


Dołącz do społeczności świadomych rodziców

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.Na terenie obiektu znajdziemy huśtawki, zjeżdżania, piaskownica, koniki i kilka innych atrakcji. Za główną rozrywkę uznać można kilkunastometrowy zjazd na linie którego próżno szukać na innych placach w okolicy . Wszystkie atrakcje usytuowano na trawie lub drobnym żwirku. Znajduje się tu kilka ławek, całość jest ogrodzona. Przed wejściem do parku znajduje się stół do ping-ponga. Plac nie posiada własnego parkingu samochodowego ale przy odrobienie szczęścia można zaparkować samochód na osiedlowym parkingu nieopodal.

Plac zabaw jest przeznaczony raczej dla mieszkańców osiedla, to głównie z myślą o nich został stworzony. Na Syberce znajduje się jeszcze kilka innych obiektów rodzinnej rekreacji. Wszystkie z nich można znaleźć na naszym portalu podobnie jak wszystkie place zabaw z całego Będzina. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem