Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 4 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Malta

Jeżeli szukacie atrakcji dla dzieci podczas zwiedzania z nimi Malty, to w Saint Paul's Bay znajdziecie niesamowity kompleks rodzinnej rekreacji.

Nowoczesny plac zabaw ze strefami dla młodszych i starszych dzieci, to tylko część tego portowego miasteczka. Po przekroczeniu bramki placu zabaw w oczy od razu rzuca się imponująca instalacja zabawowa w formie statku. Jest to duży, metalowy masztowiec wyposażony w mostek kapitański i instalacje do wspinaczki. Chyba każde dziecko chciałoby stanąć na chwilę za jego sterami!  Jest to także ciekawa propozycja na pamiątkowe zdjęcie.
Tuż obok statku usytuowano drewniany zamek ze zjeżdżalnią, zestawy huśtawek, także dla niemowląt. Na placu zabaw znajduje się taka wiele bujanych koników. Dla rodziców przygotowano wiele ławek, możemy więc tu usiąść i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. 

Plac zabaw Malta Saint Paul's Bay


Gdybyś miał ochotę zobaczyć więcej zdjęć z placu zabaw na wyspie Saint Paul's Bay, to zapraszamy do galerii. Jeżeli interesują Cię inne miejsca z rozrywkami dla dzieci odwiedź dalsze strony na Atrakcjach Dziecięcych.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem