Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Myszków

Odkrywając myszkowskie obiekty rekreacyjne napotkaliśmy ten bardzo fajny kompleks położony przy ulicy Spółdzielczej. Jest to połączenie placu zabaw oraz siłowni zewnętrznej.

Plac zabaw Myszków Spółdzielcza

Plac zabaw ograniczony okręgiem zachęca dzieci huśtawkami, instalacjami do wspinaczki i małą karuzelą. Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie ze stali i usytuowano na miękkim gumowym podłożu. Dookoła ustawiono wiele ławek na których można miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci.


Siłownia zewnętrzna Myszków

Tuż obok placu zabaw znajduje się kompleks sportowy składający się z siłowni pod gołym niebem oraz boiska do koszykówki. Dzięki wielu nowoczesnym urządzeniom każdy może tu na świeżym powietrzu poprawić swoja sprawność i zadbać o kondycję. Siłownia została ustawiana także na obszarze okręgu.

Na placu zabaw brak ogrodzenia ale cały kompleks znajduje się na uboczu osiedla, osłonięty od osiedlowej drogi. Jest tu spokojnie i cicho. To nowoczesny obiekt rodzinnej rekreacji i dobre miejsce na spędzenie rodzinnego popołudnia.

Atrakcje dla dzieci w Myszkowie

Jeżeli chcesz oszukać więcej takich miejsc sprawdź "Zobacz również" i odkryj kolejne atrakcje dla dzieci w Myszkowie, województwie śląskim i całej Polsce. Z nami już nigdy nie będziesz się nudzić!


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem