Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo małopolskie

Miasto: Kraków

Plac zabaw dla dzieci położony na Plantach w Krakowie

Odkrywając najlepsze miejsca rodzinnej rekreacji w Krakowie nie sposób nie wspomnieć o Plantach i znajdującym się tu bardzo ciekawym placu zabaw. Zobaczcie go sami, a z pewnością zaskoczy Was formą i wykonaniem!

Jest to bardzo interesujące miejsce wyposażone nieco inaczej niż place zabaw jakie odwiedzamy na co dzień. Znajdziemy tu  karuzelę ze ślimakami, drewniane domki i bujaki. Atrakcje wykonano głównie z drewna i usytuowano częściowo na miękkim, gumowym podłożu lub drewnianym. Trudno spotkać drugi tak plac zabaw! 

atrakcje dla dzieci plac zabaw w Krakowie na plantach

Warto dodać, że to miejsce dla dzieci położone jest bardzo blisko krakowskiego rynku. Jeżeli więc podczas wycieczki do Krakowa chcecie podarować dzieciom chwile świetnej zabawy to w każdej chwili możecie wybrać się na miły spacer po plantach i dotrzeć do tego właśnie placu zabaw.

Na terenie placu zabaw dla rodziców znajduje się wiele ławek, możemy więc tu usiąść i w pięknej okolicy odpocząć, obserwując bawiące się dzieci. Otaczająca nas zieleń sprawi, że będą to wspaniałe chwile rodzinnej rekreacji. Warto dodać, że dookoła znajduje się wiele drzew zapewniających cień, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza w upalne dni, gdy dzieci nie powinny być narażona na zbyt mocne słońce.

Jeżeli jesteście gotowi na świetną zabawę i chcecie odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Krakowie to sprawdźcie poniżej w "zobacz również" tam czekają kolejne propozycje jakie dla Was przygotowaliśmy. Bawcie się więc świetnie i do zobaczenia w Krakowie!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem