Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 4 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Wojkowice

W Wojkowicach znajduje się całkiem sporo fajnych miejsc rodzinnej rekreacji. Jak się okazuje są one rozsiane w najróżniejszych częściach miasta! Jeden z nich znaleźliśmy nieco na uboczu. Jest on usytuowany za budynkiem Ochotniczej Straży Pożarnej. W tym niepozornym miejscu znajduje się nie tylko plac zabaw ale także siłownia zewnętrzna i boisko do gry w siatkówkę. 

Nowoczesny plac zabaw zachęca dzieci wieloma atrakcjami. Znajdziemy tutaj duży, drewniany domek ze zjeżdżalnią i instalacjami do wspinaczki. Tuż obok znajduje się wierzą linarium i huśtawka dla niemowlaka. Dzięki takiej różnorodności każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nawet rodzice! Oprócz ławek, na których możemy usiąść mamy do dyspozycji siłownię zewnętrzną. 

Tuż przy placu zabaw usytuowano kilka urządzeń do ćwiczeń. Dzięki nim można trenować sprawność i poprawić kondycję. Spora różnorodność sprzętu pozwala na trenowanie całego ciała. Dla fanów sportów grupowych i rywalizacji czeka tu boisko do siatkówki. 

Jest tu sporo miejsca, dzieci mogą więc się tu wyszaleć do woli. Jest to doskonałe miejsce na wspólne, rodzinne popołudnie, lub przystanek podczas dłuższej wycieczki rowerowej. Jeżeli chcesz zaplanować więcej takich wycieczek to poniżej przygotowaliśmy kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu. Sprawdź je koniecznie! Życzymy miłego dnia i świetnej zabawy! 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem