Autor: biuro@freekids.pl

Opublikowane: około 8 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo wielkopolskie

Miasto: Poznań

Jeżeli szukacie najlepszych miejsc rodzinnej rekreacji w Poznaniu to jesteśmy przekonani, że plac zabaw przy ul. Sochaczewskiej może przypaść Wam do gustu.  

Nowoczesny obiekt rekreacyjny zachęca najmłodszych rozbudowanym domkiem ze zjeżdżalnią, instalacjami do wspinaczki, bujanymi konikami. Znajdziemy tu także wyposażeniem do do gry w kółko i krzyżyk. Wyposażenie wykonano z drewna i metali, a ustawiono na bezpiecznym miękkim, kolorowym podłożu. Wszystko zachęca tu do świetnej zabawy. Atrakcje są przeznaczone dla młodszych i starszych dzieci przez co nikt nie będzie się tutaj nudził. Dookoła usytuowano kilka ławek, z których można obserwować bawiące się dzieci. Cały plac dla bezpieczeństwa został ogrodzony. Jeżeli raz się tu wybierzecie, to będziecie chcieli tu wracać.

Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc i atrakcje dla dzieci w Poznaniu to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla więcej ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu. Odkryj je wszystkie, a być może któraś z nich zainspiruje Cie do zorganizowania ciekawej wycieczki.

Plac zabaw wykonała firma FreeKids s.c. www.freekids.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem