Autor: marketing@saternus.pl

Opublikowane: około 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo wielkopolskie

Miasto: Poznań

Spacerując w Poznaniu wzdłuż ul. Brodnickiej (dzielnica Poznań - Jeżyce) napotkaliśmy nowoczesny plac zabaw dla naszych milusińskich.

Już na pierwszy rzut oka widać, że całość jest przemyślana i dobrze zaprojektowana. Dzieci do zabawy zachęcają dwa duże, kolorowe domki. Jeden z nich przeznaczony jest dla starszych, a drugi dla nieco młodszych dzieci. Zawierają one instalacje zabawowe do wspinania, przechodzenia i zjeżdżania. Jest tu także "małpi gaj", to zbiór drążków, linowych kładek i instalacji wspinaczkowych. Jest także pionowy drążek, po którym można zjeżdżać jak Strażak Sam. Tuż obok usytuowano drewniany statek, jest to piaskownica, w której można poczuć się jak w żaglówce. Na placu zabaw znajdują się także sprężynowe bujaki i huśtawki. Zaraz za ogrodzeniem placu znajduje się stół do ping-ponga.

plac zabaw dla dzieci poznań

Plac zabaw wykonała Grupa SaternusPlac jest ogrodzony, urządzenia ustawione na piaszczystym podłożu. Wiaderka, grabki i łopatki obowiązkowo należy ze sobą zabrać. Dorośli mają do dyspozycji ławeczki, a więc książki w dłoń. Cisza, spokój - czego można więcej chcieć? 

Na plac zabaw można dojechać komunikacją miejską - autobus lini nr 86 ( przystanek mieści się 480m od placu zabaw na ul. Łupowska)

Jeżeli chcecie odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Poznaniu to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Was kolejne miejsca rodzinnej rekreacji. Zobacz je wszystkie, a być może jedna z nich zainspiruje Cie do zorganizowania świetnej wycieczki. Życzymy miłego dnia!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem