Autor: promocja@umilawa.pl

Opublikowane: około 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo warmińsko-mazurskie

Miasto: Iława

Jeżeli szukasz najlepszych miejsc rodzinnej rekreacji w Iławie to tuż przy plaży miejskiej znajduje się nowoczesny plac zabaw. Jest to niesamowite miejsce, które zachwyci nie tylko różnorodnością możliwości spędzania wolnego czasu ale i pięknymi widokami. 

Nad brzegiem Jezioraka od strony ul. Kajki na dzieci czeka świetny plac zabaw. Zlokalizowano tutaj domek ze zjeżdżalniami i instalacją do wspinaczki. Tuż obok usytuowano linową piramidę. Chyba każde chciałby się na nią wspiąć i móc podziwiać widoki z jej szczytu, a jest na co patrzeć! Pomyślano tu także o najmłodszych dzieciach i specjalnie dla nich zamieszczono huśtawkę typu gniazdo. Na terenie placu zabaw znajduje się także wiele ławek. Rodzice mogą tu usiąść i w pięknej okolicy obserwować bawiące się dzieci. Plac zabaw leży tuż przy miejskiej plaży, gdzie w sezonie działa strzeżone kąpielisko.


Jeżeli chcesz odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Iławie to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy jeszcze kilka ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu. Odkryj je już teraz i baw się świetnie w rodzinnym gronie. Życzymy miłego dnia. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem