Autor: miastodabrowagornicza@gmail.com

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Kompleks sportowo - rekreacyjny położony przy Szkole Podstawowej nr 18 w Dąbrowie Górniczej na osiedlu Gołonóg. Obiekt składa się z placu zabaw i kilku nowoczesnych boisk.

Plac zabaw w Dąbrowie Górniczej na osiedlu Gołonóg

Plac zabaw zachęca dzieci rozbudowanym domkiem ze zjeżdżalniami, instalacjami do wspinaczki i dużą linową zjeżdżalnią. Atrakcje przeznaczone są jest raczej dla starszych dzieci. Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie z metalu i usytuowano na piasku. Dookoła usytuowano kilka ławek z których można obserwować bawiące się dzieci.Tuż obok placu zabaw znajdują się dwa duże uniwersalne boiska do piłki nożnej i koszykówki oraz boisko do siatkówki. Nawierzchnia boisk została specjalnie przygotowana. Boiska są częściowo ogrodzone. Okolica jest cicha i spokojna co sprzyja sportowym rozgrywką oraz rodzinnej rekreacji. Kompleks jest jeden z wielu nowoczesnych obiektów dla dzieci w Dąbrowie Górniczej.

Jeżeli spodobało Ci się to miejsce to podziel się z nim innymi udostępniając tą stronę. Będzie nam bardzo miło. A jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc dla dzieci w Dąbrowie Górniczej to poniżej przygotowaliśmy kolejne propozycje. Sprawdź je koniecznie a być może jedna z nich zainspiruje Cię do zorganizowania kolejnej rodzinnej wycieczki. Życzymy Ci miłego dnia i udanej zabawy! 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem