Autor: Sosnowiec Miasto

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Sosnowiec

Plac zabaw położony w centrum parku Środula w Sosnowcu to idealne miejsce rodzinnej rekreacji. Okolica jest bardzo spokojna, zielona i cicha.

Plac zabaw na Środuli

Kompleks zachęca najmłodszych rozbudowanym dokiem z instalacjami do wspinaczki i zjeżdżalniami, bujanymi konikami, huśtawkami i piaskownicą. Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie z drewna i usytuowano na trawie. Duża różnorodność atrakcji sprawia że młodsze i starsze dzieci znajdą tu coś dla siebie. Cały obiekt dla bezpieczeństwa został ogrodzony. Dookoła placu ustawiono wiele ławek, na których możemy miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci.Park na Środuli w Sosnowcu to duży obszar. Park różni się nieco od sąsiadujących z nim parków w tej okolicy. Teren jest pagórkowaty, alejki prowadzą na szczyty wzgórz, brak tu wysokich gęsto rosnących drzew. Mamy za to wiele pięknych krzewów i niskich przyciętych drzewek. Dodatkowa atrakcją są widoki, panorama na miasto. To wszystko sprawią, że to niesamowite miejsce rekreacji w centrum miasta. Można tu miło spędzić czas spacerując lub siedząc na jednej z wielu ławek.


Atrakcje dla dzieci w Sosnowcu

Jeżeli chcesz więcej takich atrakcji w tej okolicy, z Sosnowca i całego Śląska to sprawdź poniżej „Zobacz również” i odkryj nowe niesamowite miejsca rodzinnej rekreacji! Z nami nigdy nie będziesz się nudzić!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem