Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 3 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Sosnowiec

W Sosnowcu nie brakuje fajnych miejsc, by wybrać się z dziećmi. Ten drewniany plac zabaw jest z pewnością jednym z nich. Usytuowany miedzy blokami sprawia radość wielu pobliskim mieszkańcom. Do dyspozycji najmłodszych oddano tutaj wiele fajnych urządzeń zabawowych. Znajdziemy tu drewniany samochód , domek ze zjeżdżalnią i piaskownicę. Tuż obok usytuowano huśtawki i małą karuzelę. Wszystko to usytuowano na trawie. Plac zabaw jest przestronny i pozwala dzieciom wyszaleć się do woli. 

Co ważne wszystkie elementy placu zabaw wykonano z drewna. Dzięki temu nie ma obawy, że w upalne dni jakieś elementy mocno się rozgrzeją. Dodatkowo rośnie tu sporo drzew, dzięki którym dzieci mogą schronić się przed ostrym słońcem w cieniu. Dla rodziców przygotowano wiele ławek, możemy więc tu usiąść i obserwować bawiące się dzieci.

Dołącz do społeczności świadomych rodziców

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.

Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc to poniżej przygotowaliśmy listę kolejnych ciekawych miejsc w tej okolicy. Sprawdź je wszystkie, a być może zainspiruje Cię to do zorganizowania nowej rodzinnej wycieczki. Życzymy miłego dnia i udanej zabawy!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem