Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 4 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Ustroń

Gdzie wybrać się z dziećmi w Ustroniu? Co powiecie na ciekawy i nowoczesny plac zabaw? Tak! plac zabaw Ustroń Jaroszowiec to niesamowite miejsce, które zaskoczy niejednego weterana i znawcę atrakcji dla dzieci. To właśnie tutaj na trasie Ścieżki Rekreacyjnej Jaroszowianka znajdziemy wiele niecodzinnych urządzeń do zabaw. Jesteście ciekawi co to takiego? Już pokazujemy! 

Wśród drzew na polanie usytuowano bardzo ciekawy domek ze zjeżdżalnią, tor do jazdy z 4 pojazdami. bujaki 3D oraz liczne urządzenia sprawnościowe. Bez wątpienia hitem jest niebieska lokomotywa. Każde dziecko, które chciałoby kiedyś poprawadzić pociąg może tutaj usiąść za sterami tego pojazdu. Znajdziemy tu także kilka atrakcji dla mniejszych dzieci. Jest wśród nich hipopotam z otwartą paszczą i niskie domki o ciekawych kształtach. Jest to z pewnością dobre miejsce na zrobienie kilku fajnych fotek. 

plac zabaw Ustroń Jaroszowiec

Jeżeli spodobało Ci się to miejsce to podziel się nim z innymi udostępniając tą stronę. Będzie nam bardzo miło. A jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc dla dzieci w Ustroniu to poniżej przygotowaliśmy kolejne propozycje. Sprawdź je koniecznie a być może jedna z nich zainspiruje Cię do zorganizowania kolejnej rodzinnej wycieczki. Życzymy Ci miłego dnia i udanej zabawy! 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem