Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Myszków

Strefa rekreacji w Myszkowie w Parku Leśnym to niesamowity obiekt łączący w sobie elementy parku linowego i placu zabaw. To miejsce oczarowało na zupełnie. Sprawdźcie sami, co przygotowano tu dla najmłodszych.

Plac zabaw park Leśny Myszków

Nie wycięto tutaj drzew jak na wielu innych placach zabaw, ale wykorzystano je jako podpory parku linowego! Pomiędzy drzewami rozciągają się rozmaite tory sprawnościowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu w upalne dni znajdziemy tu naturalne schronienie przed słońcem. Na tym placu zabaw można poczuć się jak w lesie, ale i mieć do dyspozycji wiele rozmaitych atrakcji.  


Oprócz parku linowego dookoła znajdziemy jeszcze instalacje do wspinaczki, huśtawki, bujane koniki i karuzele. Nie zapomniano także o fanach gier logicznych. Dzięki stołom z szachownicami, możemy tu w lesie rozegrać partyjkę szachów słuchając śpiewu ptaków! Dzięki dużej różnorodności młodsze i starsze dzieci z pewnością znajda tu coś dla siebie.


Wszędzie dookoła ustawiono wiele ławek, na których można usiąść i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Nie jest to standardowy plac zabaw jaki możemy spotkać w każdy mieście. Plac zabaw w Parku Leśnym w Myszkowie to leśna okolica, śpiew ptaków, cisza i spokój. To doskonałe miejsce rodzinnej rekreacji i ucieczka od miejskiego zgiełku.Będąc w Myszkowie koniecznie trzeba się tu wybrać by spędzić niezapomniane chwile w rodzinnym gronie.

Atrakcje dla dzieci w Myszkowie

Jeżeli chcesz oszukać więcej takich miejsc sprawdź "Zobacz również" i odkryj kolejne atrakcje dla dzieci w Myszkowie, województwie śląskim i całej Polsce. Z nami już nigdy nie będziesz się nudzić!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem