Plac zabaw w Parku Piłsudskiego w Zakopanem

Plac zabaw w Parku Piłsudskiego w Zakopanem

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo małopolskie

Miasto: Zakopane

W parku miejskim im. Józefa Piłsudskiego w Zakopanem czeka na Was niesamowity kompleks rodzinnej rekreacji. Jedną z jego części jest nowoczesny plac zabaw dla dzieci w różnym wieku. Znajdziemy tu jeszcze skatepark i elementy siłowni zewnętrznej.

Na placu zabaw na pierwszy rzut oka najmłodszych zachęca wysoką linowa wieża z podwieszonymi gniazdami. Dal dzieci to niesamowita frajda, wspiąć się na górę i zobaczyć park z innej perspektywy. Zwłaszcza, że okolica jest piękna. Na placu znajdują się także niższe linowe instalacje wspinaczkowe dla młodszych dzieci. Oprócz tego przygotowano domek ze zjeżdżalniami, bujaki i huśtawki. Wszystko to usytuowano na miękkim podłożu. Wszystko jest tu kolorowe i zachęca do świetnej zabawy!

Plac zabaw dla dzieci w Parku Piłsudskiego w Zakopanem

Na terenie placu zabaw znajduje się wiele ławek, możemy tu usiąść i w miłej okolicy obserwować bawiące się dzieci. Będzie to z pewnością czas relaksu i rekreacji, tym bardziej, że okolica jest spokojna, cicha, a dookoła mamy mnóstwo zieleni. Dla bardziej aktywnych rodziców i starszych dzieci przygotowano tu kilka urządzeń do ćwiczeń. Zlokalizowano tu niewielką siłownię zewnętrzną. Warto także wybrać się na spacer po parku Józefa Piłsudskiego i odkryć wszystkie jego ciekawe zakątki. Po drodze natrafimy na skatepark, amfiteatr i wiele innych atrakcji.

plac zabaw dla dzieci Zakopane park Piłsudskiego

Jeżeli chcecie odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Zakopanem to koniecznie sprawdźcie poniżej "zobacz również" tam czekają na Was kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób w rodzinnym gronie. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem