Plac Zabaw w Pogorzelicy przy ośrodku Sandra Spa

Plac Zabaw w Pogorzelicy przy ośrodku Sandra Spa

Autor: Lars Laj

Opublikowane: około 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo zachodniopomorskie

Ośrodek Sandra Spa w Pogorzelicy położony jest w pobliżu od piaszczystej plaży nad Morzem Bałtyckim i otoczony lasem, co daje wspaniały mikroklimat przesycony zapachem drzew Sosnowe.

Hotel od lat stawia na wypoczynek rodziców z dziećmi,  oferuje specjalne imprezy zapewniając wspólne doświadczenia. O każdej porze roku w naszym oferuje nieograniczone możliwości urozmaiconego wypoczynku: rekreacyjne tereny hotelowe zaprojektowane są specjalnie, aby utrzymywać dzieci zajęte i bezpieczne.


 
Na miejscu dostępnych jest wiele obiektów rekreacyjnych czynny przez cały rok, w tym wodny plac zabaw dla dzieci. Główną atrakcją placu zabaw jest ogromny okręt bunty ustawiony na gumowym podłożu, co gwarantuje bezpieczną zabawę,  zapewnia najmłodszym maksimum bezpieczeństwa, podczas gdy rodzice mogą odpocząć i zrelaksować się.

Plac zabaw wyposażony praktycznie we wszystko od zwykłej piaskownicy, drabinek, zjeżdżalni. Bounty wygląda jak najprawdziwszy statek; znajdziemy tu drewniane drabinki, liny, tunele, zjeżdżalnie, różne przejścia, platformy, rampy i maszt.  Dzieci poczują się w nim jak piraci lub poszukiwacze skarbów, i stworzą wiele niezapomnianych przygód i gier, podczas gdy rodzice będą mogli spokojnie skorzystać z pozostałych atrakcji kompleksu wypoczynkowego. 

500 metrów od hotelu znajduje się jezioro Liwia Łuża. Latarnia morska w Niechorzu znajduje się w odległości 2 km.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem