Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Ruda Śląska

Odkrywając atrakcje dla dzieci w Rudzie Śląskiej natrafiliśmy na nowoczesny, drewniany plac zabaw przy ulicy Kokota. Jest to doskonała propozycja na spędzenie wolnego czasu dla rodziców z dzielnicy Wirek.

Znajdziemy tu liczne atrakcje dla młodszych i starszych dzieci. Do zabawy zachęca rozbudowany domek ze zjeżdżalnią, instalacje do wspinaczki z elementami linowymi, huśtawki, bujane koniki i piaskownica. Można tu pograć z dziećmi w kółko i krzyżyk. Ciekawym dodatkiem jest tablica do pisania i rysowania. Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie z drewna i usytuowano na piasku.atrakcje dla dzieci, plac zabaw ruda śląska wirek

Dla rodziców przygotowano dwie ławki, na których można miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Plac zabaw usytuowano między blokami mieszkalnymi i nie sąsiaduje on bezpośrednio z żadną ruchliwą drogą.

Jeżeli chcecie odkryć więcej takich miejsc to sprawdźcie poniżej "Zobacz również" tam znajdziecie kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu z dziećmi nie tylko w Rudzie Śląskiej.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem