Autor: Dr Spil - Place zabaw

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo małopolskie

Miasto: Tarnów

W Tarnowie, przy dwóch nowoczesnych kompleksach mieszkaniowych o nazwie Zielone i Północ, znaleźliśmy nowoczesny plac zabaw. Został on tak zaprojektowany, by nie tylko był funkcjonalny, ale również estetyczny. To połączenie gwarantuje dzieciom udaną oraz bezpieczną zabawę.

Znajdziemy tu dwa niesamowite zestawy zabawowe ze zjeżdżalniami i instalacjami wspinaczkowymi. Są to zestawy o nazwie Orient i Dżungla. Faktycznie już na pierwszy rzut oka, mamy takie skojarzenia, dzieci wiec mogą się przenieść do innej rzeczywistości. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni. Na placu usytuowano także huśtawki, bujaki i małą karuzelę. Całe wyposażenie usytuowano na trawie, cały obiekt dla bezpieczeństwa został ogrodzony. Dla rodziców przygotowano wiele ławek, gdzie możemy usiąść i obserwować bawiące się dzieci. Warto dodać, że okolica jest zielona, spokojna i cicha. 

plac zabaw w Tarnowie

Jeżeli chcesz odkryć więcej takich placów zabaw dla dzieci w Tarnowie to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu. Odkryj je wszystkie, a być może jedno z nich zainspiruje Cie do zorganizowania niezapomnianej wycieczki. Życzymy udanej zabawy!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem