Autor: katarzyna.jedlinska@comes.pl

Opublikowane: prawie 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Wodzisław Śląski

Jeżeli szukasz najlepszych miejsc rodzinnej rekreacji w Wodzisławiu Śląskim to odkryj koniecznie ten nowoczesny plac zabaw na osiedlu Nowe Miasto! 

Dla dzieci przygotowano tu kilka fajnych atrakcji! Jest oczywiście domek ze zjeżdżalnią, huśtawki, bujane koniki i piaskownica. Oprócz tego instalacja dla młodszych dzieci w formie lokomotywy. Wszystko wykonano tu z drewna i usytuowano na piasku. Na terenie placu zabaw na rodziców czeka kilka ławek. Możemy więc tu usiąść i pod drzewami spędzić miło czas obserwując bawiące się dzieci. 

plac zabaw dla dzieci w Wodzisławiu Śląskim

Warto dodać, że okolica jest cicha i spokojna. Rosnące blisko drzewa i stojące budynki zapewniają dużo cienia. Ma to szczególne znaczenie w upalne dni gdy chcemy chronić dzieci przed ostrym słońcem. Plac zabaw to doskonała propozycja dla pobliskich mieszkańców chcących odpocząć z dziećmi na świeżym powietrzu.

Jeżeli jesteś gotowy na więcej dobrej zabawy to sprawdź koniecznie poniżej "zobacz również" tam znajdziesz wszystkie ciekawe miejsca dla dzieci z całego Śląska


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem