Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Zabrze

Plac zabaw dla dzieci w Zabrzu przy ul. Heweliusza

Przy ul. Heveliusza w Zabrzu zlokalizowano nowoczesny i przestronny plac zabaw dla dzieci. Jeżeli więc szukacie ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu to koniecznie musicie dowiedzieć się więcej!

Dla dzieci przygotowano tu sporo rozmaitych atrakcji. Ustawiono tu dwa rozbudowane domki wyposażone w zjeżdżalnie, linowe instalacje do wspinaczki i mostki. Obok nich są bujane koniki, drabinki, huśtawki, karuzela i piaskownica. Warto dodać, że na placu zabaw można pograć w kółko i krzyżyk.  Większość atrakcji wykonano głównie z drewna i usytuowano na piasku. 


plac zabaw dla dzieci w Zabrzu ul. Heveliusza

Plac zabaw dla bezpieczeństwa został ogrodzony. Dla rodziców przygotowano tu wiele ławek, na których możemy usiąść i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Warto wybrać się tu z młodszymi i starszymi dziećmi, z pewnością wszyscy znajdą tu coś dla siebie. 

Na terenie placu zabaw znajduje się także betonowe boisko do gry w koszykówkę. Możemy tu potrenować z dziećmi rzuty do kosza. Dookoła boiska usytuowano także specjalne ławki, na których można odpocząć po grze lub zostawić rzeczy.

Jeżeli jesteście gotowi na świetną zabawę i chcecie odkryć więcej ciekawych miejsc dla dzieci w Zabrzu  to koniecznie sprawdźcie poniżej "zobacz również" tam czekają kolejne propozycje na spędzenie czasu z rodziną w ciekawy sposób!  

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem