Smoczy plac zabaw Kraków ul. Krowoderskich Zuchów

Smoczy plac zabaw Kraków ul. Krowoderskich Zuchów

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo małopolskie

Miasto: Kraków

Smoczy skwer w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie

Jeżeli szukacie najlepszych placów zabaw dla dzieci w Krakowie to Smoczy Skwer w dzielnicy Biały Prądnik przy ul. Krowoderskich Zuchów jest miejscem, które warto odwiedzić. Wybierając się tutaj z dziećmi podarujecie im niezapomniane chwile świetnej zabawy!

Po przekroczeniu bramki placu, od razu w oczy rzuca się duży smok! Smok zachęca dzieci zjeżdżalniami, linowymi mostkami i instalacjami do wspinaczki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dookoła usytuowano drewniane domki, bujane koniki, ściankę wspinaczkową i dużą instalację zręcznościową wspomagającą ogólny rozwój i utrzymanie równowagi. Plac zabaw posiada także piaskownicę i huśtawki.

Dołącz do społeczności świadomych rodziców

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.

plac zabaw smoczy skwer Kraków Prądnik Biały 

Plac zabaw przystosowano także dla dzieci niepełnosprawnych. Znajduje się tu podjazd z balkonem. Możemy tu pograć z dziećmi w kółko i krzyżyk. Wyposażenie placu wykonano głównie z drewna i usytuowano na miękkim podłożu. Wszystko to jest kolorowe i zachęca do beztroskiej zabawy! Cały obiekt dla bezpieczeństwa został ogrodzony, a wzdłuż siatki usytuowano wiele ławek. Możemy więc tu usiąść i obserwować bawiące się dzieci. okolica jest cicha i spokojna. 

Na terenie smoczego skweru znajduje się także kilka urządzeń do ćwiczeń stanowiących siłownię zewnętrzną. Jest to doskonała propozycja dla bardziej aktywnych rodziców i starszych dzieci. Możemy więc spędzić u czas na bardzo wiele sposobów. 

Atrakcje dla dzieci w Krakowie

Jeżeli chcecie odkryć więcej takich niesamowitych miejsc i atrakcji dla dzieci w Krakowie to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Was kolejne ciekawe propozycje.  

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem