Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo małopolskie

Miasto: Kraków

Smoczy skwer w parku lotników

To miejsce z pewnością Was zaskoczy! W parku Lotników Polskich przy Tauron Arenie usytuowano jeden ze smoczych skwerów. Ten niesamowity plac zabaw dla dzieci bezpośrednio nawiązuje do historii miasta Krakowa. Podążając ścieżką w stronę placu już z daleka przywita Was smoczy łeb wychylający się z piasku. 

Cały kompleks rekreacyjny składa się z kilku części. Każda z nich jest zupełnie niepowtarzalna! Znajdziecie tu bardzo ciekawe wyposażenie. Oprócz smoka, który jest zbiorem zjeżdżalni, instalacji do wspinaczki do dyspozycji najmłodszych są jeszcze: mniejsze domki ze zjeżdżalniami, huśtawki, huśtawka dla niemowląt, ścianki wspinaczkowe i linowe atrakcje, zjeżdżalnia tyrolka i wiele innych ciekawych rzeczy. Plac zabaw wykonano głównie z drewna i usytuowano na piaszczystym podłożu. Wszystko jest tu kolorowe i zachęca do świetnej zabawy. Chwile spędzone w tym miejscu z pewnością będą niezapomniane.

 

smoczy skwer plac zabaw dla dzieci w parku arena w krakowie

 

Na terenie obiektu znajduje się także mała siłownia, gdzie możemy zadbać o swoją sprawność. Jest to doskonała propozycja dla bardziej aktywnych rodziców i starszych dzieci. Każde z urządzeń posiada tu instrukcje obsługi i wskazówki dotyczące użytkowania. 

Jest to świetne miejsce na rodzinne popołudnie i punkt spotkań w gronie rodziców. Przy samym placu zabaw usytuowano wiele ławek i stolików, gdzie można usiąść, miło spędzić czas, obserwując bawiące się dzieci.  

Atrakcje dla dzieci w Krakowie

Jeżeli jesteście gotowi na jeszcze więcej świetnej zabawy i chcecie odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Krakowie to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy jeszcze kilka interesujących propozycji na spędzenie wolnego czasu z dziećmi w ciekawy sposób. Zapraszamy więc do odkrywania i życzymy świetnej zabawy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem