Autor: malgorzata.glowacka@um.koszalin.pl

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Parki rozrywki

Kraj: Polska

Województwo: Województwo zachodniopomorskie

Miasto: Koszalin

Dzieciom proponujemy naukę poprzez zabawę , m.in.: zapoznanie się z dwoma regionami kulturowymi Ameryki Północnej - Indian z Wielkich Równin i z Północno- Zachodniego Wybrzeża ; przy wtórze bębna będziemy tańczyć i śpiewać , zwiedzimy obozowisko rozbite na ośmiu hektarach lasu , wzgórz i prerii , nauczymy się umiejętności potrzebnych każdemu indiańskiemu dziecku , a potem wojownikowi :postrzelamy z łuku , rzucimy długą strzałą , zapolujemy na bizony i spotkamy się z nimi oko w oko ... - jednym słowem - przeżyjemy niezwykłą przygodę w prawdziwej indiańskiej wiosce .

Dołącz do społeczności świadomych rodziców

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.


Starszym dzieciom i młodzieży , oprócz dobrej zabawy , chcemy zaproponować opowieść - trochę historii , zarówno samych Indian , jak i Polskiego Ruchu Przyjaciół Indian , do którego należymy od ponad dwudziestu lat i wspólnie z jego członkami organizowaliśmy tu wiele imprez , m.in.: XXVI zlot PRPI . Naszą wioskę prezentowaliśmy na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz w programie Dzień Dobry TVN .


Przygoda z Indianami pozostawi po sobie niezapomniane wrażenie również dzięki urokliwemu charakterowi miejsca , w którym się dzieje las w sąsiedztwie rezerwatu nad Jeziorem Lubiatowskim , duży staw i strumienie tworzą niezwykłą scenerię , dzięki której można zapomnieć , że znajdujemy się nieopodal miasta i żyjemy w XXI , a nie XIX wieku .
Opracowaliśmy programy dla różnych grup wiekowych : od dzieci przedszkolnych przez szkoły podstawowe i średnie , gimnazja i zielone szkoły do emerytów - każdy znajdzie u nas coś interesującego dla siebie . Mamy również doświadczenie w organizowaniu imprez integracyjnych , także dla dzieci niepełnosprawnych.
Na miejscu znajduje się sklepik z pamiątkami, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem