Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Będzin

Wodny plac zabaw w Będzinie na osiedlu Warpie

Wodny plac zabaw jest jedną z części kompleksu dla dzieci znajdującego się w parku na osiedlu Warpie w Będzinie i jest to jedna z trzech Stref Aktywności RodzinnejWszystko to w całości stanowi niepowtarzalny kompleks rekreacyjny, jeden z największych w okolicy. Duża różnorodność atrakcji sprawia, że młodsze i starsze dzieci z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Nie zapomniano tu także o rodzicach dla których także przewidziano odpowiednie wyposażenie i infrastrukturę.

 

Wodny plac zabaw - Będzin Warpie To niesamowita atrakcja na upalnie dni! Na najmłodszych czeka tu doskonale przygotowany wodny plac zabaw z  rozmaitymi urządzeniami, fontannami i prysznicami. Podłoże placu wykonano z miękkiego i kolorowego materiału, dla bezpieczeństwa cały teren został ogrodzony. Wszystko jest kolorowe i zachęca do zabawy. Oprócz powierzchni placu znajdziemy tu niezbędne zaplecze, przebieralnie, toalety i prysznice.

 

Okolica jest zielona, cicha i spokojna co sprawia, że jest to doskonałe miejsce rodzinnej rekreacji. Wiele drzew dookoła zapewnia cień, rodzice mogą piknikować siedząc na trawie i obserwować bawiące się dzieci. Tuż przy wodnym placu zabaw znajduje się także piaszczysta plaża. 

wodny plac zabaw w Będzinie na osiedlu warpie

Plac zabaw w Będzinie na osiedlu Warpie

Ok 50 m od wodnego placu zabaw znajduje się bardzo duży plac zabaw Na dzieci czeka tu wiele atrakcji min. domki ze zjeżdżalniami, huśtawki, bujane koniki, statek z kołem bosmana i wiele innych. Wszystkie atrakcje wykonano głównie z drewna i usytuowano na miękkim, kolorowym podłożu. Kolejna dużą atrakcją jaką jest park linowy! Znajdziemy tu kilka linowych wierz i instalację w formie rakiety kosmicznej ze zjeżdżalnią. Wszystko to usytuowano na drobno żwirkowym podłożu. Na terenie placu zabaw znajduje się także siłownia. Starsze dzieci i dorośli mogą zadbać tu o swoja kondycję i poprawić sprawność. Siłownia składa się z kilku podwójnych przyrządów do ćwiczeń.   

plac zabaw na warpiu w będzinie

To doskonałe miejsce na rodzinne popołudnie, z pewnością warto się tu wybrać w upalny dzień.

Plac zabaw w parku na osiedlu Warpie to jedna z trzech stref Rodzinnej Rekreacji i jeden z wielu nowoczesnych obiektów dla dzieci w Będzinie. Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc w tej okolicy zobacz już teraz poniżej „Zobacz również”. Z nami już nigdy nie będziesz się nudzić.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem