Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 5 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Piekary Śląskie

Wodny plac zabaw wraz z basenem zlokalizowany na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej 3, obudziłi w nas niepahamowane ilości poztywnej energii. Ten nowoczesny kompleks basenów, robi ogromne wrażenie nie tylko na dzieciach,ale i dorosłych. Do dyspozycji mieszkańców Piekar oddany został 30 metrowy duży basen, bicze wodne oraz kaskada, bezpłatne szatnie, prysznice i toalety oraz boiska do siatkówki. Zadbano także o miejsca zielone do leżakowania lub rozkładania się z własnymi kocami. Nad bezpieczeństwem obiektu czuwa pełne gotowości grono wyspecjalizowanych i doświadczonych ratowników.

Mimo, iż obiekt jest płatny, na pewno nie będzie świecił pustkami. Ceny dla mieszkańców Piekar oraz okolicznych miast, są cenami symbolicznymi, dlatego z czystym sumieniem mówimy zdecydowane TAK temu obiektowi sportowemu.

Na szczególną uwagę, zasługują jednak atrakcje dla dzieci oraz strefa stworzona dla najmłodszych. Iście bajkowa sceneria pochodząca z kreskówki "Jack i piracki z Nibylandii" ma odzwierciedlenie w zabudowie strefy dziecięcej. Na uwagę zasługuje fakt, iż jest to jeden z największych w Polsce wodny park atrakcji dla dzieci na wolnym powietrzu. Do dyspozycji pozostaje 500 metrów wodnego szaleństwa. Oprócz brodzika dla najmłodszych, dla starszych dzieci zbudowana została piętrowa konstrukcja przypominająca statek piracki. Ze statku odprowadzana jest woda za pomocą kubełków z wodą, armatek, czy pistoletów wodnych. Całości dopełniają kolorowe, wodne zjeżdżalnie oraz tryskający wodą bajkowy wąż. Atutem tego miejsca są rówież bezpłatne piłki oraz deski do pływania.

Kompleks robi ogromne wrażenie! Bardzo cieszymy się, że miasto wyróżnione w 2016 roku złotą odznaką Miasta przyjaznego Dzieciom nadal tak prężnie działa i dba o dobro najmłodszych mieszkańców. Nie ma mowy o osiadaniu na laurach. Jesteśmy dumni i zapraszamy już w sobotę do Piekar Ślaskich.


Czas spędzony tutaj będzie niesamowitą przygodą! Zobaczcie sami jak wyglądało otwarcie placu zabaw.


Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tym jak działa i jakie atrakcje oferuje wodny plac zabaw w Piekarach Śląskich to zobaczcie jeszcze ten film. 


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem