Autor: Centrum Zabaw Akukuu

Opublikowane: około godziny temu

Kategorie: Sale Zabaw

Województwo: Województwo małopolskie

Miasto: Kraków

Centrum zabaw Akukuu w Krakowie to dwie niesamowite sale zabaw dla dzieci.

Akukuu! Czy znacie Henryka, takiego Królika co na prawdę tak bryka. Ma fajnych przyjaciół Biankę i Kazika! Zjeżdżalnie, trampoliny, kulki i rurki, szalone urodziny i wspaniała zabawa, z nami to będzie super sprawa! Dowiedź się więcej już teraz, gdzie warto wybrać się z dziećmi.

Akukuu przy ul. Bratysławskiej 4 w Krakowie

Akukuu przy ul. Bratysławskiej to największe w Małopolsce Centrum Zabaw dla dzieci! Na małych poszukiwaczy przygód czeka nowoczesny plac zabaw o powierzchni aż 1240 m2. Na tej przestrzeni znajdują się wielopoziomowe konstrukcje do zabaw, najwyższa w Polsce wieża wspinaczkowa Spider Tower, 5 niesamowitych zjeżdżalni i wiele więcej! Jesteśmy pierwszym i jedynym miejscem w Krakowie w którym znajdziecie zjeżdżalnię pontonową „donut” – w tym z najwyższym i najdłuższym torem zjazdowym w Polsce! To tylko część rozrywek jakie czekają na Wasze pociechy. Poznajcie Strefy Zabaw!

Kliknij i sprawdź szczegóły już teraz!


Akukuu przy ul. Zakopiańskiej 105 w Krakowie

Akukuu przy ul. Zakopiańskiej to centrum zabaw dla dzieci do 12 roku życia, łączące rozrywkę z edukacją. Tutaj Twoja pociecha nie tylko spędzi czas na świetnej zabawie, ale też zdobędzie w przyjemny sposób nową wiedzę. Znajdziecie u nas mnóstwo atrakcji! Na powierzchni ok 1000 m2 znajdują się zjeżdżalnie i baseny z kulkami, trampoliny i karuzele, sala multimedialna oraz dyskotekowa, strefa gokartów, małego sportowca i wiele, wiele więcej! Na najmłodszych czeka strefa malucha (dla dzieci w wieku 0-3).

Kliknij i sprawdź szczegóły już teraz!


Pobyt w Akukuu to doskonały pomysł na spędzenie czasu dla dziecka i odpoczynek dla rodzica, posiadamy strefę z kącikiem kawowym i dostępem do Internetu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:


Centrum Zabaw Akukuu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem