Autor: Dr Spil - Place zabaw

Opublikowane: około 12 godzin temu

Kategorie: Place zabaw

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Katowice


Plac zabaw - Dr Spil Polska to sprawdzony producent

Dr Spil Polska to jeden z czołowych polskich producentów placów zabaw, który tworzy projekty i buduje place zabaw od 2003 roku. Firma na swoim koncie ma wiele realizacji w różnych miastach na terenie całej Polski. Od 2016 roku Dr Spil z powodzeniem działa również na terenie Czech i Słowacji, gdzie ma swoje filie.

Firma została założona przez Marcina Kozubka i niezmiennie od ponad dekady posiada swoją filię w Katowicach. Przez ten czas Dr Spil zrealizował wiele udanych projektów. Firma była odpowiedzialna nie tylko za budowę placów zabaw przy placówkach edukacyjnych (przedszkola oraz szkoły), ale też realizowała projekty dla różnych ośrodków i spółdzielni. Niejednokrotnie Dr Spil montował place zabaw na osiedlach, przy ośrodkach wypoczynkowych, a nawet na terenie Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.


Place zabaw, które gwarantują bezpieczną zabawę

W firmie Dr Spil Polska ogromną uwagę przywiązuje się do kwestii bezpieczeństwa. Wszystkie zaprojektowane i zainstalowane place zabaw przez producenta posiadają certyfikat PN-EN 1176:2008. To nie tylko gwarancja wysokiej jakości, ale też informacja dla rodziców, że zabawa ich pociech będzie bezpieczna i kreatywna.

Zobacz nasze realizacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem