Autor: marketing@hotelstok.pl

Opublikowane: około 17 godzin temu

Kategorie: Noclegi

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Wisła

HOTEL STOK  SKI &SPA w Wiśle.

Jeśli planujesz wypoczynek rodzinny lub weekend spa w górach, obowiązkowym punktem na Twojej mapie powinien być Hotel Stok w Wiśle. Dzięki malowniczej lokalizacji jest to wręcz idealne miejsce do podziwiania górskich krajobrazów, zdobywaniu beskidzkich szczytów czy spacerów. Zimą z kolei wszystkich narciarzy zapraszamy do szusowania na naszych wyciągach narciarskich zlokalizowanych bezpośrednio przy hotelu.

 

 

 

 

Główne atrakcje hotelu:

- basen rekreacyjny

- brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią i jeżykiem wodnym, jacuzzi

- strefa wellness: łaźnie: parowa, aromatyczna  wanna spa, caldarium, sauna infrared, biosauna, sauna sucha, sauna parowa, strefa wypoczynkowa z brodzikiem Kneippa (wstęp dla dzieci w określonych godzinach)

siłownia

- STREFA DZIECKA – NOWOŚĆ - zabawa, relaks i edukacja na pow. 150m2 zarówno dla dzieci młodszych i starszych. Proponujemy nowoczesne aranżacje m.in. basen z piłeczkami - tunelem do zjeżdżania, mini ściankę wspinaczkową, łamigłówki ścienne, panel ścienny z klockami lego, strefę maluszka z kolorowymi klockami, pufami i zabawkami bujanymi oraz pokój multimedialny dla starszych dzieci.

- place zabaw dla dzieci /2 letnie i 1 zimowy/

- tenis stołowy, cymbergaj, piłkarzyki

- klub nocny z dyskotekami

- kręgielnia

- animacje dla dzieci (w sezonie) 

- Stok Stacja Narciarska to 3 świetnie przygotowane trasy zjazdowe - czerwona (850m) -niebieska (1000m) oraz idealna dla wszystkich początkujących amatorów białego szaleństwa, trasa zielona (150m). Trasy są sztucznie naśnieżane, ratrakowane

 i oświetlone, co zapewnia doskonałe warunki do jazdy na nartach lub snowboardzie!

-Wypożyczalnię wysokiej klasy sprzętu

-Szkółkę narciarską, gdzie bezpiecznie, pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów nabierzesz wprawy i umiejętności niezbędnych do samodzielnego szusowania po górskich stokach!

 

-ZIMOWY PLAC ZABAW –Z karuzelą pontonową,  a także górką na sanki z wyciągiem taśmowym, dzięki któremu nie trzeba się wspinać! Hop na taśmę – i już na szczycie! Dzieciaki to uwielbiają, zresztą nie tylko dzieciaki… ;) – O sanki się na martw – są u nas! Ostatnią atrakcją zimowego placu zabaw jest tarcza na śnieżki – „Snow Ball Wall”

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem