Autor: m.ptak@s90.pl

Opublikowane: około 14 godzin temu

Kategorie: Biura podróży

Województwo: Województwo mazowieckie

Miasto: Warszawa

Kogis - turystyka dziecięca dla najbardziej wymagających

Czy można sobie wyobrazić trudniejsze zadanie niż zapewnienie udanego wyjazdu dzieciom i młodzieży? Kilka lub kilkanaście dni, które zostaną w pamięci na całe lata i pozwolą rozwinąć nowe umiejętności oraz nawiązać długotrwałe przyjaźnie- oto cel jaki ma Kogis! Różnorodna oferta stale się poszerza. Wyjątkowy wyjazd z organizatorem turystyki Kogis gwarantuje nastawienie na potrzeby najmłodszego klienta. Wyjazdy organizowane są w górach, nad morzem, nad jeziorami czy też za granicą. Kogis dba o bezpieczeństwo uczestników oraz o niezapomniane wrażenia.

Kolonie dla dzieci 6-11 lat

Dla najmłodszych uczestników wyjazdów przygotowano ofertę dostosowaną do umiejętności i zainteresowań. Wśród wielu propozycji można spotkać kolonie artystyczne, sportowe, żeglarskie, jeździeckie czy dostosowane do wieku dzieci kolonie survivalowe. Wiele dzieci, zwłaszcza tych, którzy po raz pierwszy wyjeżdżają samodzielnie, zainteresują kolonie związane z ulubioną grą np. Minecraft, z bohaterami filmów StarWars czy Harry Potter, a także związane z klockami Lego. Przy tak ciekawie zorganizowanym wyjeździe nie ma miejsca na nudę! Więcej informacji tutaj.

kolonie dla dzieci kogis

Obozy dla dzieci 12-18 lat

Obóz dla nastolatka, który pozwoli rozwinąć pasje i poznać rówieśników o tych samych zainteresowaniach? Kogis proponuje wiele wyjazdów tematycznych: artystyczne, językowe, sportowe, jeździeckie. W bogatej ofercie warto zwrócić uwagę na obozy dziennikarskie, literackie, fitness, paintballowe, fotograficzne czy też związane z kulturą Japonii lub popularną gra Country Strike czy też pełne wyzwań obozy survivalowe. Kliknij po więcej tutaj. 

kolonie dla dzieci kogis

Obozy zimowe

Zimowe ferie pełne atrakcji i niezwykłych przeżyć. Kogis oferuje obozy narciarskie, snowboardowe, łyżwiarskie oraz jeździeckie dla dzieci od 6-18 lat. Ferie to również możliwość rozwoju pasji, dlatego Kogis proponuje obozy taneczne, muzyczne, artystyczne, kulinarne oraz literackie, a także wyjazdy do Włoch, Czech, Austrii, które zimą zachwycają zapierającymi dech w piersiach widokami. Obozy dostosowane do wieku, umiejętności i zainteresowań dzieci i młodzieży to przepis Kogis na pełne wrażeń zimowe wyjazdy.

zimowe obozy dla dzieci kogis

Zielone szkoły

Organizowane w Polsce i za granicą wyjątkowe zielone szkoły łączą aktywny wypoczynek, poznawanie niezwykłych miejsc i rozwój zainteresowań. Pełne wyjątkowych wrażeń wyjazdy pozostaną na długo w pamięci uczestników. Poszukiwanie skarbów, górskie wędrówki czy też wyprawa na Lazurowe Wybrzeże, to tylko niektóre z nielicznych propozycji Kogis na niezapomnianą zieloną szkołę.

zielone szkoły dla dzieci KOGIS

Doświadczona kadra, sprawdzeni partnerzy oraz pełne bezpieczeństwo uczestników wyjazdów to podstawa organizowania wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Kogis dodatkowo wyróżnia różnorodna, stale rozwijająca się oferta obozów i kolonii tematycznych, tworzona w oparciu o sugestie naszych, najmłodszych klientów. Nasza wiedza i doświadczenie oraz Wasze pomysły to sposób Kogis na organizacje wymarzonych wyjazdów.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem